HIT MUSIC ONLY!

07 октября `19, в 14:53
Мамка роздала: MamaRika з аншлагом провела сольний концерт

Мамка роздала: MamaRika з аншлагом провела сольний концерт

3 жовтня в столичному клубі Caribbean club пройшов сольний концерт співачки MamaRika. Вщент забитий шанувальниками концертний зал хором співав головні хіти "Prolisky", "Ходять хлопці до дівчат", "FAYNO" і з великим захопленням прийняв нові пісні "Я полум'я", "Дурненька" та "Дівчисько». А розігрівав публіку перед виходом головної героїні вечора dj Саня Димов - ведучий радіо NRJ і офіційний діджей конкурсу Євробачення 2017.

MamaRika довела всім, що її виступи - це не тільки музика, це, перш за все, сильна емоція і божевільний танцювальний драйв. Яскравий та неординарний відеоряд, божевільні декорації і сексуальний балет здивували та порадували кожного присутнього. У поєднанні з потужним вокалом, українською мелодикою, качовими бітами, елементами хіп-хопу це об'єднало все в один великий музичний вибух, змусивши битися серця кожного в ритмі українського R'n'B.

У цей вечір на сцені Caribbean club MamaRika творила шалені речі: танцювала тверк, жартувала та загравала з публікою, танцюючи навколо величезного чупа-чупсу, як навколо пілону, пускала в зал тисячі мильних бульбашок з пістолету бензозаправки SunOil.

- Цей концерт – серйозний level up для мене та усієї моєї команди. Ми вперше робили такого рівня шоу і вклали у нього всі сили та душу. Я максимально щаслива, адже нам все вдалося і ми отримали шалений фідбек від людей. Я бачила, що весь зал качався та був із Мамкою на одній хвилі. Що може бути краще, ніж сотні людей, які в унісон співають твої пісні і проживають цей момент разом із тобою?! Далі - більше! – ділиться враженнями MamaRika.

 

MamaRika - абсолютно самобутня українська співачка. З самого початку Настя вирішила: успіх - це те, чого вона повинна домогтися не за допомогою продюсерів, фінансових вкладень або чиєїсь допомоги. І довела. Для неї успіх - це величезна робота і божевільна, непідробна любов до того чим вона займається.