HIT MUSIC ONLY!

30 сентября `19, в 14:03
Рікі Мартін та його чоловік готуються стати батьками вчетверте

Рікі Мартін та його чоловік готуються стати батьками вчетверте

Рікі Мартін вчетверте стане татусем. Про це 47-річний пуерто-ріканський співак заявив після отримання нагороди від організації Human Rights  у Вашингтоні. "Я люблю великі сім'ї", - сказав співак на сцені одразу після того, як присвятив премію своєму законному чоловікові Джовану Йосефу та дітям, пише El Pais.

"Джоване, я люблю тебе. Мої прекрасні близнюки, Валентино і Маттео, я люблю вас всім серцем. Ви - моя сила. Ви надихаєте мене щодня і мотивуєте рухатись далі. Ви неймовірні діти, я люблю вас. І я люблю свою донечку Люсію, яка стала світлом мого життя ", - сказав латиноамериканський співак, якого нагороди за активну участь у відстоюванні прав ЛГБТ-спільноти. 

Близнюки Валентино і Маттео народилися у Рікі поза шлюбом – у 2009-му році він скористався послугами сурогатної матері. У 2017 він одружився зі шведським художником сирійського походження Джованом Йосефом. У 2018 вони оголосили, що у них народилася донька. Хто саме є її біологічним батьком – не уточнюється.

Раніше Мартін уже говорив, що мріє про ще одну доньку: 

"Це кумедне, адже те, яким способом ми отримуємо дітей, дозволяє нам обирати стать. Отже, хочу бути татком прекрасної маленької дівчинки". 

 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Human rights, human rights and more human right. SIMPLE! @humanrightscampaign .