HIT MUSIC ONLY!

25 сентября `19, в 12:44
Авторка хіта "Охрана отмєна" б'є рекорди з переглядів з новим кліпом "Вільна каса"

Авторка хіта "Охрана отмєна" б'є рекорди з переглядів з новим кліпом "Вільна каса"

Українська співачка Jerry Heil, яка нещодавно увірвалася до вітчизняного шоу-бізнесу з хітом #ОХРАНА_ОТМЄНА, представила нове відео на пісню #ВІЛЬНА_КАСА.

Фанатам артистки ця пісня вже добре знайома з літа, але офіційну прем’єру співачка вирішила підкріпити яскравим і іронічним відеорядом, режисером якого виступив Діма Маніфест.

#ВІЛЬНА_КАСА - продовження супермаркетної саги #ОХРАНА_ОТМЄНА, де метафорично людські стосунки розкриваються в побутових ситуаціях з їжею.

Як зазначає співачка, лейтмотивом пісні служить історія, яка трапляється часто-густо: хлопець кидає дівчину через її зайву вагу. Але ж, фетшеймінг призводить лише до одного – він змушує людей відчувати сором, наслідком якого може бути депресія.

"У трек я вклала декілька основних меседжів. По-перше, іронічне ставлення до побуту, адже не існує нічого серйозного, тож єдиний правильний варіант дій, в разі виникнення проблемної ситуації  - висміяти її. По-друге, "люби мене дрищем і люби жиробасом" – прохання дівчини, головної героїні тексту, до хлопця побачити за зовнішньою оболонкою її душу, а не оцінювати "за обгорткою", – прокоментувала Jerry Heil.

Композиція є лід-синглом майбутнього альбому #Я_ЯНА, який вийде на You-Tube каналі співачки вже 27 вересня та буде доступний для передзамовлення в iTunes.

Вперше наживо почути пісню #ВІЛЬНА_КАСА можна буде 4 жовтня на сольному концерті в Києві у столичному концертному залі Bel’etage.