HIT MUSIC ONLY!

19 сентября `19, в 14:50
Кінокритики назвали найпопулярнішого персонажа "Друзів"

Кінокритики назвали найпопулярнішого персонажа "Друзів"

Культовий телесеріал "Друзі" святкує цього року своє 25-річчя з моменту виходу на екрани.

Правда, стало відомо, що серіал не отримає ні продовження, ні фільмів. Однак в честь 25-річчя "Друзів" видання IndieWire з'ясувало, хто з персонажів культового серіалу - найкращий. Це було зроблено шляхом опитування теле- і кінокритиків.

В опитуванні взяли участь критики таких авторитетних видань, як The Hollywood Reporter, GoldDerby, Deen of Geek, Rolling Stone. Думки розділилися: у когось улюбленим героєм став Чендлер, хтось кращої героїнею назвав Фіб. За Фібі у виконанні Лізи Кудроу свої голоси віддали критики з NPR.

через GIFER

За Джоуї свої голоси віддали критики з видань Monsters & Critics і IndieWire, вибравши персонажа через екранну харизму Метта Леблана.

через GIFER

А критик The Hollywood Reporter Деніел Фінберг приєднався до лав любителів тварин, заявивши, що найкращий персонаж "Друзів" - це, цілком очевидно, мавпочка Росса, Марсель. Чендлер Бінг завоював серця критиків з Rolling Stone, The A.V. Club, Give Me My Remote.
Россу вдалося залучити на свою сторону кілька голосів - найкращим персонажем "Друзів" його назвали критики видань Vox і IndieWire, окремо відзначивши, що це - виключно заслуга Девіда Швіммера.

Нехай у визначенні кращого героя "Друзів" голоси критиків і розділилися, ясно одне: гіршими, за результатами цього неофіційного голосування, стали Моніка і Рейчел, про яких в позитивному ключі не пам'ятав ні один з критиків. 

segodnya.ua