HIT MUSIC ONLY!

17 сентября `19, в 13:44
Сексуальний Бред Пітт на обкладинці GQ

Сексуальний Бред Пітт на обкладинці GQ

Актор Бред Пітт, зірка "Одного разу в Голлівуді" Квентіна Тарантіно і "До зірок" Джеймса Грея, став героєм жовтневого номера американського GQ.

Для журналу актора знімав фотограф Лахлан Бейлі. Ось що Пітт розповів в інтерв'ю:

Про те, що змушує його грати

"Я задаюся цим питанням останні 15 років. Якщо я збираюся зіграти роль - що я зможу їй дати такого, чого не зможе зробити хтось інший? Мова йде про те, щоб привнести свій особистий досвід, гумор, проблеми і страждання. Коли я дивлюся на Крістіана Бейла або Тома Харді, я розумію, що не вмію того, що вміють вони. Я люблю дивитися на них. Але я не зможу зіграти їх ролі. Я хочу, щоб так само говорили і про мене ".

Про вік

"З віком краще усвідомлюєш час, у тебе більше досвіду з людьми, хорошого і поганого. Чим старше ти стаєш, тим менше твої перемоги і провали здаються такими вже й великими. З ким ти проводиш свій час, як ти його проводиш - це стало для мене набагато важливіше ".

Про роботу та життя

"Раніше я дуже багато уваги приділяв пошуку цікавих персонажів. Але потім я вирішив:" До біса, живи цікавим життям, а все інше само про себе поклопочеться. Іди і живи цікавим життям. Отримуй реальний досвід ". Я просто став більше замислюватися про те, як я живу, замість того, заради чого я живу".

Про глядачів

"На початку кар'єри я одного разу почув, як відомий актор побачив щось в сценарії і сказав:" Моя аудиторія не дозволить мені зробити це ". І тоді я подумав:" З ним покінчено ". Де ж в цьому задоволення? Мені було б нудно до сліз ".

Про те, що його дратує

"Мене завжди дратує, коли говорять:" Ну він актор "або" Вона актриса ", - маючи на увазі, що ви вмієте прикидатися. Акторська гра - це як раз повна протилежність удавання. Це виводить мене з себе".