HIT MUSIC ONLY!

21 августа `19, в 17:08
3 речі, без яких не може жити лідер NRJ TOP 30

3 речі, без яких не може жити лідер NRJ TOP 30

Шон Мендес - канадський музикант, серцеїд та лідер цього тижня в хіт-параді NRJ TOP 30 з треком «Senorita».

Він не тільки впевнено досягає успіхів у музичній кар'єрі, але і підкорює fashion-індустрію. У свої 21 Мендес вже встиг стати обличчям кампанії Calvin Klein і годинників Armani. В одному з інтерв'ю для GQ Шон розповів про 10 речах, без яких не може жити. У Шона - непохитне почуття стилю і прекрасний смак, тому, радимо і тобі до них придивитися.

Паста для волосся

 

У мене є паста для волосся Kevin Murphy, яку я використовую, мабуть, з тих пір, як у мене з'явилися волосся. Періодично я переключаюсь між продуктами, тому що через деякий час волосся звикають до пасти. Але я зрозумів, що Kevin Murphy працює найкраще для мене. І до того ж пахне дуже круто. 

 

Ізотоніки

Одного разу я був у студії Кельвіна Харріса і він підсадив мене на Quinton Isotonic. Суть в тому, що це - плацебо. Це очищена морська вода і суміш мінералів, які, як передбачається, збережуть ваше здоров'я. Звучить безглуздо, але пити їх дуже весело. Я вживаю десь чотири ампули в день. Якщо я помру, знайте, що вони були причиною. Але якщо буду жити вічно - то швидше за все також завдяки їм. 

 

Чорні джинси

 

У мене дуже багато пар чорних вузьких джинсів. Це та річ, яку я одягаю під час виступів і яку ношу в реальному житті - в загальному, я в них 24/7. Мені здається, що у мене щонайменше є 80 пар.