HIT MUSIC ONLY!

01 августа `19, в 16:36
ПРЕМ'ЄРА! Анастасія Кожевникова знялася в трилері!

ПРЕМ'ЄРА! Анастасія Кожевникова знялася в трилері!

Розбиті вікна, кров , гонка по нічному місту і емоції на межі - співачка Анастасія Кожевникова представляє свій новий кліп на пісню "Так як ти" за мотивами Хічкока.

Більше доби тривали зйомки відео-роботи Анастасії Кожевнікової на другий сольний сингл. Ефект саспенсу, який застосовують в трилерах і хоррорах, супроводжував команду і в реальному часі протягом усього багатогогодинного знімального процесу. Найбільше полоскотати нерви довелося самій Анастасії. Важкі трюки в кадрі співачка виконувала без допомоги дублерів: нічні гонки на величезній швидкості на старому фургоні, і збиті предмети на шляху, танці на даху авто, вибите і розбите вщент вікно та інші складні завдання.

- Я страшенно боюся висоти, і танці на даху фургону стали для мене справжнім випробуванням! Справитися з цим завданням допомогло перевтілення в мою героїню! Її зрадили, вона лютує! У ці моменти в голові виникають дико божевільні ідеї, а страх іде геть!, - розповіла Анастасія Кожевникова. - Вся історія, зображена в кліпі - це більше фантазія. Це той сценарій, який народжується, коли хочеться взяти реванш! У такі моменти важливо впоратися зі своїми емоціями, попрощатися з минулим і піти далі назустріч новому!

Режисером кліпу "Так як ти" став український кліпмейкер Станіслав Морозов. Саме йому належить ідея відео і бажання помістити глядача в почуття тривожного очікування розв'язки, захвату небезпекою і хвилювання. Усе як у справжньому трилері.

До слова, сингл "Так як ти" увійде до дебютного альбому Анастасії Кожевнікова, робота над яким вже почалася.