HIT MUSIC ONLY!

22 ноября `21, в 13:57
19 років з участі у кастингу ВІА Гра: Віра Брежнєва представила ремейк на трек гурту

19 років з участі у кастингу ВІА Гра: Віра Брежнєва представила ремейк на трек гурту

Відверте декольте, яскравий мейк та янгольські крила: Віра Брежнєва приміряла образи часів своєї участі у культовому гурті «ВІА Гра».

Спеціально до річниці свого приходу до гурту співачка вирішила зробити подарунок шанувальникам – ремейк треку «Не надо».

У відео на пісню Віра Брежнєва буквально закосплеїла саму себе з двохтисячних. У точності був повторений навіть макіяж, а виконав його той же візажист, що й 19 років тому. 

Ролик знятий у стилі того часу та відсилає до яскравих образів Віри у гурті: від модного тоді манікюру та аксесуарів до ультра-міні, яке зводило з розуму мільйони фанів співачки.

«Саме цього дня, 22 листопада, 19 років тому я прийшла на кастинг до гурту «ВІА Гра», який змінив моє життя. На зйомці спрацювала машина часу, і я ніби повернулася в минуле: з легкістю згадала, як тоді ми позували, які емоції переживали. Це було незабутньо", - ділиться Віра Брежнєва. 

«Не надо, не надо ни ада, ни рая», - співає Віра та з'являється на обкладинці ремейка в янгольскому образі з величезними крилами та проникливим поглядом.

Шанувальники зазначили, що співачка зовсім не змінилася, а стала ще гарнішою та чутливішою.

Послухати ремейк пісні «Не надо» можна буде вже завтра в ефірі Радіо NRJ!