HIT MUSIC ONLY!

12 октября `21, в 14:08
Під ручку по Львову: Ivan NAVI влаштував екскурсію Тіні Кароль по рідному місту

Під ручку по Львову: Ivan NAVI влаштував екскурсію Тіні Кароль по рідному місту

Артисти представили mood video на ремікс пісні “Ангели Все Знають” та показали шанувальникам як проводили разом час у Львові.

Дуетна пісня “Ангели Все знають” Тіни Кароль та Ivan NAVI була презентована в рамках альбому “Молода кров”. Тоді ж артисти під час спільного дзвінка в Instagram  домовились зустрітись в місті Лева в рамках концертного туру співачки та провести разом час.   

У Львові Тіна Кароль та Ivan NAVI влаштували сюрприз шанувальникам і спільно презентували пісню “Ангели Все Знають” на сцені. Наприкінці пісні Іван несподівано підняв та закрутив Тіну в вихорі, зірвавши оплески понад тисячної зали. Окрім виступу, артисти встигли разом погуляти містом.

Ivan NAVI: “Львів – моє рідне місто і я знаю всі найкрасивіші його куточки. Часу було небагато, адже нас ще чекав саундчек і виступ ввечері, але все ж екскурсія вдалась. Моментами ми дуркували - як діти, фотографувались, сходили на легендарний блошиний ринок з платівками, книгами та старими фотоапаратами, піднялись на оглядовий майданчик, випили кави та навіть потанцювали просто неба під спів бандуриста, який, побачивши нас з Тіною, зіграв імпровізовано на бандурі “Ангели все знають”. Така легка атмосфера може бути тільки у Львові. Хочу, аби її відчули всі, хто буде дивитись відео”.

Тіна Кароль: "Красивий Львів. Красива пісня. А що знають ангели, лише можна гадати. Молода кров кипить, я тішусь"

Фани Тіни Кароль та Ivan NAVI в коментарях не раз запитували чи відбулась обіцяна екскурсія у Львові, проте артисти тримали інтригу та вирішили все показати в mood video під ремікс пісні “Ангели все знають”.

Video by Alina Symonenko