HIT MUSIC ONLY!

06 октября `21, в 12:18
«Дім дракона»: вийшов перший тизер приквела «Ігри престолів»

«Дім дракона»: вийшов перший тизер приквела «Ігри престолів»

Стрімінговий сервіс HBO Max опублікував на своєму каналі в YouTube перший тизер приквела «Ігри престолів» – серіалу «Дім дракона» (House of the Dragon). Його вихід заплановано на 2022 рік.

У приквелі розповідається про династію Таргарієнів, а сюжет серіалу заснований на книзі Джорджа Мартіна «Полум’я і кров» (2018). Вони протягом декількох століть правили Вестеросом, після чого змушені були зіткнутися з громадянською війною, відомою як Танець драконів. Протистояння почалося після того, як предки Дейенеріс Таргарієн, принцеса Рейнір і принц Ейгон II, одночасно оголосили про свої права на Залізний трон. Події відбуваються за 200 років до падіння династії Таргарієнів і подій «Ігри престолів».


У приквелі ми можемо побачити виконавців головних ролей серіалу «Дім Дракона». Так, Деймона Таргарієна зіграв Метт Сміт, відомий за роллю в серіалі «Корона». Принцесу Рейнір зіграла Емма Д’Арсі, а Візеріса Таргарієна – Педді Консідайн. Хто виконав роль принца Ейгона 2, тримається в секреті.

 Відомо, що над серіалом працюють сценарист Райан Кондал і режисер Мігель Сапочник. Він, до речі, зняв і кілька серій «Ігри престолів», в тому числі епізод «Битва Бастардів». На даний момент в розробці знаходиться перший сезон приквела, він буде складатися з 10 серій.
 
До речі, фанати «Ігри престолів» і творчості Джорджа Мартіна можуть порадіти: крім «Дому дракона» планується створити ще кілька серіалів у всесвіті. Один з них буде анімаційним. На сьогодні відомо, що в розробці знаходяться такі проєкти: 10 000 Ships, 9 Voyages / Sea Snake, Flea Bottom і мультик, який розрахований на молодшу аудиторію.
 
Випуск серіалів став можливим після того, як Джордж Р. Р. Мартін на початку 2021 року уклав з HBO п’ятирічний ексклюзивний контракт на восьмизначну суму. Це дозволить екранізувати романи письменника у всесвіті.