HIT MUSIC ONLY!

05 октября `21, в 12:15
Джастін Бібер випустив самокрутки з марихуаною

Джастін Бібер випустив самокрутки з марихуаною

Співак Джастін Бібер створив колекцію самокруток з марихуаною. Вона розроблена спільно з каліфорнійським брендом Palms. Колаборація отримала назву Peaches Pre-Rolls by Palms. Всього в одній упаковці представлено 7 готових самокруток, до складу яких входять різні сорти марихуани. Серед них — індика, сатіва і коноплі з цитрусовим ароматом. До упаковки також додається запальничка з принтом Peaches.

Мета співпраці — надихнути людей більш вільно говорити про ментальне здоров’я та споживання канібаса, а також зробити його більш доступним.

З ініціативою Бібера частина коштів від продажу колекції буде спрямована на підтримку некомерційних організацій. Наприклад, співак перерахує гроші компанії Veterans Walk and Talk, яка виступає за використання каннабіса для лікування ветеранів збройних сил.

Колаборація відсилає до пісні Джастіна Бібера Peaches з альбому Justice, що вийшов у березні цього року. У ній він співає: I got my peaches out in Georgia, I get my weed from California («Мої персики в Джорджії, а моя «травка» з Каліфорнії»).

Самокрутки Peaches Pre-Rolls by Palms вже доступні в Каліфорнії, Неваді, Массачусетсі та Флориді. 

insider.ua

 
 
 
View this post on Instagram

Публикация от Palms (@palmspremium)