HIT MUSIC ONLY!

04 октября `21, в 12:48
Відразу 5 артистів стануть хедлайнерами Super Bowl 2022. Дивись, хто це

Відразу 5 артистів стануть хедлайнерами Super Bowl 2022. Дивись, хто це

Стало відомо, хто виступатиме в перерві між таймами у фіналі чемпіонату Національної футбольної ліги США, відомого як Super Bowl 2022.

Pepsi, NFL і Roc Nation повідомили, що Dr. Dre, Snoop Dogg, Емінем, Мері Джей Блайдж і Кендрік Ламар виступлять із шоу в перерві чемпіонату наступного року. Вони вийдуть на сцену 13 лютого на стадіоні SoFi в Інглвуді, Каліфорнія.

Dr. Dre та Емінем

Super Bowl 2022 — це перший захід, на якому всі п’ятеро музикантів зберуться разом, щоб виступити на сцені, і це робить майбутній виступ одним з найлегендарніших в історії Суперкубку. Традиційно до шоу залучають одного-двох виконавців.


Кендрік Ламар

«Можливість виступити на шоу Super Bowl — одна з найбільших подій у моїй кар’єрі, — сказав Dr. Dre. — Я вдячний Jay-Z, Roc Nation, NFL і Pepsi, а також Snoop Dogg, Емінему, Мері Джей Блайдж і Кендріку Ламарові за те, що вони доєднаються до мене на сцені».


Мері Джей Блайдж

Щорічно до участі в Super Bowl Halftime Show залучають знаменитих музикантів. У 2021-му The Weeknd влаштував масштабне шоу в перерві Суперкубку. За рік до цього Дженніфер Лопес і Шакіра влаштували незабутній виступ, у якому були представлені їхні найкращі хіти й кілька моментів високої моди.

vogue.ua