HIT MUSIC ONLY!

10 сентября `21, в 15:15
Ед Ширан випустив новий хіт "Shivers"

Ед Ширан випустив новий хіт "Shivers"

10 вересня ЕдШиранпредставив потужний трек «Shivers», що вийшов разом з відео, знятим легендарним кліпмейкером Дейвом Майерсом. Пісня увійде до нового альбому ЕдаШирана «=» («Equals»), реліз якого відбудеться 29 жовтня. Це другий сингл з платівки.

І трек, і кліп розповідають про ейфорію любові. У Майерса відмінно вийшло показати історію за допомогою насичених метафор. А головну роль в кліпі виконала відома актриса АннаСофія Робб.

Деякі шанувальники Ширана вже чули трек: 19 серпня музикант влаштував прямий ефір в Instagram і заспівав уривок «Shivers» під гітару. Фанатам дуже сподобалася ця душевна пісня про кохання, а деякі навіть зізналися, що скучили за подібними композиціям. Продюсерами синглу виступили сам ЕдШиран, СтівМек і FRED.

Також 19 серпня співак випустив трек «Visiting Hours», присвячений його другові МайклуГудінські, австралійському бізнесменові, який пішов з життя 1 березня. Гудінські був не тільки одною з найголовніших фігур австралійського шоу-бізнесу, але і хорошим другом Ширана — Ед навіть зробив татуювання на його честь.

Лід-синглом «Equals» стала композиція «Bad Habits», що вже десять тижнів не покидає вершину британського хіт-парада — в останній раз таке траплялося в 2019 році з суперхітом Tones and I «Dance Monkey». Також трек дістався до другого рядка Billboard Hot 100 і очолив багато світових чартів. Однією з причин тріумфу пісні став незвичайний кліп з зомбі і вампірами, де артист з'явився в несподіваному «гламурному» образі — у відео вже майже 150 млн переглядів на YouTube. Крім цього, слухачі оцінили стильне танцювальне звучання, натхнена класичним хітом Bronski Beat «Smalltown Boy».

«Equals» — найбільш зріла робота Ширана, що демонструє еволюцію талановитого артиста, який підкорює нові горизонти. Ед підводить підсумки свого життя: в піснях він міркує про різні ступені любові («The Joker And The Queen», «First Times», «2step»), втрату («Visiting Hours»), стійкість («Can’t Stop The Rain»), батьківство («Sandman» і «Leave Your Life»), своє життя і кар'єру («Tides»). Що ж до звучання, то «Equals» - величезна музична палітра: тут є і фірмові гітарні треки, і балади вищого класу, і виразні ейфорійні пісні на кшталт вищезгаданої «Bad Habits».