HIT MUSIC ONLY!

27 августа `21, в 16:36
Зірка серіалу «Декстер» Майкл Сі Голл виступить в Києві

Зірка серіалу «Декстер» Майкл Сі Голл виступить в Києві

Захід відбудеться в грудні цього року.

Відомий голівудський актор Майкл Сі Голл, зірка серіалу «Декстер», приїде до Києва на концерт зі своїм гуртом Princess Goes to the Butterfly Museum. Квитки на виступ вже доступні в продажу.

Концерт відбудеться 21 грудня цього року в залі Beletage на Шота Руставелі, 16А; вартість квитків — від 790 до 1490 гривень.

Princess Goes to the Butterfly Museum створили у 2018-му актор, співак та музикант Майкл Голл (Dexter, Six Feet Under, Lazarus), гітарист та клавішник Метт Кац-Боен (Blondie) та ударник Пітер Яновіц (The Wallflowers, Morningwood).

У травні 2021 року тріо випустило свій перший повноформатний альбом Thanks for Coming та готується представити його на кількох концертах — у тому числі й в Києві.

Майкл Голл — американський актор і продюсер. Лауреат премії «Золотий глобус» і семиразовий номінант на премію «Еммі». Найбільш відомий за ролями Декстера Моргана в серіалі «Декстер» (2006-2013) і Девіда Фішера в серіалі «Клієнт завжди мертвий» (2001-2005). Також відомий завдяки ролі антагоніста в бойовику «Геймер».

Зауважимо, що 7 листопада 2021 року має відбутися прем’єра міні-серіалу «Декстер: Нова кров», в якому Сі Голл через вісім років після виходу восьмого сезону знову виконає роль Декстера Моргана.

kyiv.media