HIT MUSIC ONLY!

17 июня `21, в 11:43
Трек Latexfauna BOUNTY зазвучав по-карибськи у реміксі Toroi

Трек Latexfauna BOUNTY зазвучав по-карибськи у реміксі Toroi

Літній хіт Latexfauna BOUNTY отримав перший офіційний ремікс від київського продюсера Toroi. Toroi – сценічне ім’я Михайла Колкера, музика якого користується попитом здебільшого на американському ринку. Михайло - раніше відомий проектами LVNA та Электроника 302 – у новому проєкті привернув увагу закордонної аудиторії завдяки реміксам на саундтреки до популярних відеоігор.
 
«Уперше почувши "Баунті", я був у захваті, але одна річ занепокоїла мене - що, як жителі Карибів і гості Ібіци не почують цей шедевр? Як звучатиме "Баунті", якщо мопед привезе мене на пляж із баром? Це звучання про те, коли всі випили по декілька Корон, сонце над морем сідає, а музика з колонок під пальмами стає гучнішою та ритмічнішою… Я б хотів почути цей трек таким. Беріть собі по пивку або тропікал соді та підходьте», - розповідає Toroi.
 
Нагадаємо, гурт Laterxfauna презентує оригінал цього треку на безлічі літніх концертів по всій Україні. Найближчі живі шоу каучукових тварин очікуйте вже завтра в Одесі 19 червня та 26 червня у Києві на пляжі клубу ЮБК.

 
SoundCloud : https://soundcloud.com/toroimusic
Концерт в Одесі: https://concert.ua/uk/booking/latexfauna-odesa/
Концерт у Києві: https://concert.ua/uk/booking/latexfauna/