HIT MUSIC ONLY!

30 апреля `21, в 11:00
АГОНЬ та Jah Khalib представили спільну пісню «Гори-гори»

АГОНЬ та Jah Khalib представили спільну пісню «Гори-гори»

«Гори-гори» - результат спонтанної зустрічі артистів на київській студії і «найдоросліша»  пісня в репертуарі гурту АГОНЬ. Реліз треку відбувся 30 квітня на міжнародному лейблі Warner Music.

Антон Савлепов: «Гори-гори» - це ода дітям, нашим маленьким провідникам любові. Ми співаємо про батьківську турботу і любов, оберігаючи душі своїх народжених і майбутніх дітей. Ми хочемо, щоб наші діти жили легко і граючи в світі і радості, і нехай все у них трапляється з волі провидіння. «Гори-гори» - це капсула часу майбутньому поколінню, в якій запечатаний сенс любові і підтримки ».

За словами Кости Боровського початкова версія треку була написана Сашком Чемеровим, творцем легендарного українського гранж-колективу «Димна Суміш», автором пісень «АГОНЬ» і Quest Pistols і мала іншу спрямованість, але Jah Khalib запропонував змінити текст - і заспівати послання дітям. У «Гори-гори» Костя співає про свою дочку Явдоху - і вперше за всю історію колективу ділиться батьківськими почуттями.

Jah Khalib розповідає, що вперше почув «Гори-гори» в демо-версії і його зачепив приспів. Багато в чому завдяки приспіву і народилася ідея колаборації з групою агонії. За годину була зроблено нове аранжування в соул-стилістиці, а приспів, який нагадує дитячу пісню, підказав подальший напрямок в роботі над треком. Учасники записали для композиції дитячий хор - так остаточно оформився посил «Гори-гори». Артист зізнається: «Для мене це дуже важлива пісня, тому що я сильно хочу дітей. Я задоволений тим, що вийшло, хоча зазвичай дуети з іншими виконавцями даються мені непросто, це завжди випробування ».