HIT MUSIC ONLY!

27 апреля `21, в 11:39
Антон Савлепов став обличчям соціальної кампанії онлайн-сервісу виклику авто

Антон Савлепов став обличчям соціальної кампанії онлайн-сервісу виклику авто

Соліст гурту Агонь приєднався до зеленої ініціативи сервісу виклику авто, мета якої - залучити увагу до проблем використання відходів.

22 квітня, з нагоди Всесвітнього дня Землі, онлайн-сервіс презентував проект REBORD - лімітовану колекцію апсайклінг-сумок, створених з перероблених рекламних матеріалів. Обличчям цього проекту став учасник гурту Агонь Антон Савлепов, переконаний вегетаріанець, більше 10 років просуває ідеї здорового способу життя і соціальної відповідальності.

Ідея REBORD проста: показати громадськості яскравий приклад того, як можна повторно використовувати відходи виробництва і створювати з них нові речі. В даному випадку мова про рекламні банера, які виготовляються з вінілу (і інших шкідливих для навколишнього середовища матеріалів) і активно використовуються в зовнішній рекламі. На сьогоднішній день не існує екологічного механізму утилізації таких відходів.

Перший дроп колекції сумок REBORD, обличчям якої став Савлепов, налічує 100 штук, в подальшому їх можна буде отримати за попереднім замовленням. Дизайн і візерунок кожної речі є унікальними і не повторюються, а до сумки йде фірмовий пін від соціального проекту «Україна без сміття». Щоб стати володарем сумки, необхідно залишити заявку на сайті і зробити благодійний внесок організації «Україна без сміття» на суму від 600 грн. Всі виручені кошти будуть спрямовані на створення нового культурного об'єкта на ВДНГ, який об'єднає в собі Станцію сортування, перший в Україні Музей переробки і споживання, арт-простір open air та фермерський ринок no plastic.