HIT MUSIC ONLY!

20 апреля `21, в 16:33
Найпопулярніший артист і продюсер року: Барських та Бадоєв - головні лауреати TopHit Music Awards-2021

Найпопулярніший артист і продюсер року: Барських та Бадоєв - головні лауреати TopHit Music Awards-2021

У цьому році на TopHit Music Awards Макс Барських здобув свою четверту перемогу в номінації «найпопулярніший артист»: раніше його нагороджували в 2017-м, 2019 м і 2020-м році. Протягом 2020 року, згідно з даними платформи TopHit, 17 треків Макса Барських згенерували більше 4 мільйонів ефірів на радіостанціях в країнах СНД. Окрім звання «найпопулярніший артист на радіо», музикант отримав премію за трек «Лей, не жалей»: він став «піснею року», опинившись на 1 місці глобального радіочарту TopHit в рекордні терміни і протримавшись на першій позиції 16 тижнів, обійшовши Біллі Айлиш з треком «Bad Guy».

Також було відзначено нагородою багаторічну співпрацю режисера і продюсера Алана Бадоєва з Максом Барських. Цього року воно принесло Бадоєва перемогу в номінації «продюсер року».

TopHit - музичний сервіс, який займається моніторингом музики на радіостанціях в більш ніж 40 країн світу і є найбільшим агрегатором радіохітів на музичному ринку. Щороку платформа підводить музичні підсумки, грунтуючись виключно на цифрах ефірів і відкритою, прозорою статистикою. Такий data-driven підхід дозволяє об'єктивно визначати найпопулярніших і прослуховує артистів в радіо-сегменті.