HIT MUSIC ONLY!

16 апреля `21, в 14:26
Артем Пивоваров став жінкою в своєму новому кліпі

Артем Пивоваров став жінкою в своєму новому кліпі

Cьогодні,16 квітня, відбулася прем'єра кліпу на новий сингл українського артиста і саундпродюсера Артема Пивоварова - «Рандеву»!

Танці на підборах, віджимання на пальцях, переодягання в кардинально різні образи, 5 несхожих персонажів, в тому числі роль жінки - і все це у виконанні одного Артема!

«Рандеву» - це перша глава стихії повітря. Яскрава відеоробота відображає багатогранне музичне наповнення самої пісні, передаючи її настрій в соковитих кадрах і епатажності героїв. У пісні задіяно безліч живих музичних інструментів - акустичні гітари, трембіта, дудук, сопілка, труби і навіть азіатські голоси, записані на диктофон артистом під час подорожей.

Ідея кліпу - показати, як важливо «ходити на рандеву» з самим собою, відкриваючи в собі нові дивовижні світи, часом «сплячі» і затаєні в повсякденному житті. Показати, що кожному з нас може бути неймовірно захоплююче і цікаво навіть наодинці з собою.

Режисером відеороботи став незмінний Тарас Голубков, який в черговий раз разом з Inakshe production не побоялися експериментів і взяли на себе виклик здивувати і викликати посмішку у глядача.

Прибиральник в готелі, танцюючий офіціант, дама в капелюсі, самозакоханий красень, невгамовний мексиканець - всі образи продумувалися і опрацьовувалися командою протягом місяця, приміряючись на головного і єдиного актора - Артема.

З'єднав всіх героїв в єдиний органічний малюнок в кадрі - хореограф-постановник Олесь Пасічник.

Зйомки проходили в одному з найрозкішніших готелів Києва - «Fairmont Grand Hotel».

Артем Пивоваров:

«Фінальна ідея кліпу прийшла до нас приблизно за місяць до зйомок після обговорень абсолютно різних сценаріїв. Ця робота для мене як новий «виток» в моїй творчості. Це перший кліп, в якому я буду грати не того Артема Пивоварова, якого ви звикли бачити і чути, а актора, який зіграв 5 різних ролей. Одна з головних ідей полягає в тому, що персонаж в ролі прибиральника, який працює в незвичайному місці, відкриває свій внутрішній світ, в якому живуть ще інші персонажі. І під час всієї історії він спілкується і ходить з ними на рандеву».