HIT MUSIC ONLY!

08 апреля `21, в 11:57
Гвінет Пелтроу подарувала Кім Кардашьян свічку із запахом її оргазму

Гвінет Пелтроу подарувала Кім Кардашьян свічку із запахом її оргазму

Засновниця Goop подарувала Кім Кардашьян бокс з вібратором, лубрикантами і персональною свічкою під назвою "Це пахне як оргазм Кім Кардашьян" (This Smells Like Kim's Orgasm). Це кастомна версія її знаменитою свічки під назвою This Smells Like My Vagina.

Кім подарунок оцінила. "Я ніколи не була в такому захваті від ... свічки! Дякую, Гвінет, люблю тебе. І спасибі, Goop", - написала вона на фотографії.

Свічки This Smells Like My Orgasm і This Smells Like My Vagina продаються за попереднім замовленням. Аромат This Smells Like My Prenup вже доступний на сайті Goop.

Поряд з лінійкою свічок, присвячених вульві, і новим вібратором від Goop, в минулому році був анонсований другий сезон документального серіалу The Goop Lab на Netflix, продюсером якого є сама Пелтроу. Новий сезон буде повністю присвячений сексу, інтимності і розширенню прав і можливостей жінок. Шість 30-хвилинних серій занурять в порушену ще в першому сезоні тему дослідження жіночого оргазму з експертом в області сексуального самопізнання Бетті Додсон.

buro247.ua