HIT MUSIC ONLY!

02 апреля `21, в 13:32
MONATIK вперше показав обличчя своїх дітей

MONATIK вперше показав обличчя своїх дітей

Український співак і танцюрист Дмитро Монатік зі своєю сім'єю став героєм обкладинки квітневого випуску журналу L’Officiel Україна.

В анонсі квітневого випуску журналу видання поділилося інформацією, що головною темою номера стануть сімейні цінності і традиції, а головними героями - сімейство Монатіків. 

«Дмитро та Ірина вперше вирішили показати широкому загалу синів Данила і Платона - акурат перед прем'єрою документального фільму Вічно танцююча людина і 35-річчям MONATIK», - розповіла головний редактор видання Уляна Бойко.


«Прийшов час Дані та Платоші показати свої обличчя. Це повинно було статися. Я ділюся своїми досягненнями, невдачами, перемогами, творчістю публічно. Але головне досягнення - це ж вони. Діти - моя головна гордість і, безумовно, краще, що сталося зі мною в житті. Сьогодні, коли вони подорослішали, потрібно починати усвідомлювати, що таке інтернет, публічність, що публічний абсолютно кожен, хто одного разу зареєструвався в соціальних мережах, що Інтернет пам'ятає все, твоє кожне слово і дію. Що можна не подобатися і навпаки, але важливо чітко відчувати різницю між акаунтом і особистістю, людиною і користувачем, коментарем написаним і сказаним уголос, інтернету і реального життя.

З величезною гордістю і вдячністю до видання @lofficielukraine, які зафіксували настільки знакову для нашої сім'ї подію. Для нас величезна радість і честь бути на обкладинці fashion-глянцю, якому в цьому році виповнюється 100 років", - написав Дмитро Монатік у своєму Instagram. 

life.nv.ua