HIT MUSIC ONLY!

19 марта `21, в 12:37
Прем'єра дня: Макс Барських та Zivert в новому кліпі «Bestseller»

Прем'єра дня: Макс Барських та Zivert в новому кліпі «Bestseller»

Довгоочікуваний союз Барських та Zivert, який задовго до своєї появи на цифрових майданчиках отримав статус бестселера, вже доступний на офіційному YouTube-каналі Макса.

Рівно рік знадобився артистам на створення цього дуету. Більше шести місяців пішло на пісню, решту часу зайняла робота над кліпом.

19 березня Макс і Zivert випускають історію про самотність в стилі кіберпанк, тим самим передбачаючи повернення світової тенденції у всіляких її напрямках: від моди, кіно, арту до музики.


Сучасний світ стрімко втрачає тактильность, люди добровільно оцифровують свої почуття і емоції, обмінюючи їх на лайки і рейтинг в соціальних мережах. Сотні тисяч фотографій сьогодні замінюють дотик і тепло поцілунку. Кліп має глибокий соціальний підтекст, в якому людина тотально поглинули технології, а віртуальне життя замінила реальність.


Алану Бадоєву, Максу Барських та Zivert вдалося створити історію, в якій немає хеппі-енду. Вона про дві душі, тілами яких управляє «силіконова долина», штучний інтелект. Все, що залишається цим закоханим - зустрічі в віртуальних снах оцифрованого світу.