HIT MUSIC ONLY!

15 марта `21, в 16:13
Bestseller на двох: Макс Барських та Zivert у великому інтерв'ю для Cosmopolitan

Bestseller на двох: Макс Барських та Zivert у великому інтерв'ю для Cosmopolitan

Макс і Юля - головні особистості відразу двох експериментальних обкладинок березневого номера Cosmopolitan Казахстан.

Музиканти позують українському фешн-фотографу Ксенії Каргіній посеред пустелі, приміряючи несподівані образи в стилі кіберпанк, а замість традиційної розмови з журналістом беруть інтерв'ю один в одного.

Дві суперзірки поговорили без поспіху про все, що їх хвилює тут і зараз: музику, справжнє щастя і дуже особисте.

Про успіх і провалах Zivert: «Для мене найголовніше в створенні музики - це внутрішній відгук. Незалежно від моди і трендів, я завжди спираюся на своє чуття і чуття нашої музичної команди. Мені здається, в цьому і полягає секрет успіху, тому що ми робимо музику виключно серцем».


Макс:  «Пісня «Туман » стала поворотною подією в моєму житті, після якої я прокинувся відомим. Вона розділила моє життя на до і після. Як у внутрішньому плані, так і в зовнішньому - це нова точка відліку моєї популярності. А провалів у мене особливо і не було, тому що я експериментатор за своєю суттю. І в кожній з пісень я намагаюся бути чесним на всі 100%, тому назвати якусь із них факапом не зможу.

Про депресію Zivert: «Коли починається метушня всередині, я, де б не знаходилася і що б не робила в цей момент, просто різко кажу собі« стоп ». Зупиняюся, перериваю цей потік думок і нагадую собі про те, що зараз, в даний момент, я проживаю свою мрію. І це працює. Я відчуваю всередині божевільну подяку за те, що я маю в цьому житті можливість займатися тим, чого завжди хотіло моє серце. І все знову відразу стає легко».

Макс: «У мене є 6 простих правил, які допоможуть вийти з будь-якого скрутного стану і знайти гармонію з собою.

1) Робити тільки те, що хочеться.

2) Чи не робити того, чого робити не хочеться.

3) Відразу говорити про те, що не подобається.

4) Не відповідати, коли не питають.

5) Відповідати тільки на питання.

6) З'ясовуючи стосунки, говорити тільки про себе».

Про чутки Zivert: «Не можу пригадати, щоб я читала про себе якісь чутки або помилки. У мене виходить виглядати в очах людей тієї, ким я насправді є, чому я дуже рада. В юності, в студентські роки люди чомусь вважали мене гордовитою. Але потім ці люди впізнавали мене ближче, і кожен з них визнавав свою помилку. Варто дізнатися мене трохи ближче, всі відразу розуміють, що я доброї душі людина».Макс: «Справжнє одкровення - це коли людина може знімати з себе свою соціальну маску і бути в суспільстві таким, яким він є наодинці з самим собою. Зараз це велика рідкість, так як всі ми намагаємося бути в очах інших людей трошки краще, іноді на шкоду собі, заганяючи себе в емоційні рамки. Звідси й походять чутки, я до них спокійно ставлюся.

Про щастя Zivert: «Мені абсолютно однакове почуття щастя приносить все: і процес створення музики, і результат. Я стала щасливою вже тоді, коли в перший раз потрапила зі своєю музичною командою на студію. З тих пір це почуття мене не покидає ».

Макс: «Щастя - це внутрішній стан. Якась призма, через яку людина дивиться на світ. Щасливим можна бути прямо тут і зараз, незалежно від обставин, інших людей або ситуацій. Цьому складно навчитися, але коли ти це усвідомлюєш і застосовуєш на практиці - ти можеш бути щасливим кожну секунду».