HIT MUSIC ONLY!

04 марта `21, в 12:58
«Bestseller»: Макс Барських та Zivert показали перші кадри зі зйомок кліпу

«Bestseller»: Макс Барських та Zivert показали перші кадри зі зйомок кліпу

Музиканти розкрили нові подробиці спільної колаборації, яку фанати заочно охрестили «дуетом року».

У мережі з'явилися перші кадри з масштабних зйомок майбутньої відеороботи «Bestseller», яка стала найдорожчим кліпом в історії двох артистів.

Ексклюзивно для журналу «ОК!» Макс і Юля розповіли про те, як готувався їх дует і що очікувати шанувальникам в найближчому майбутньому. Ідея колаборації з'явилася рік тому.

«Ніколи не хочеться робити дует заради дуету, завжди важливим є обмін енергією між артистами, з Максом ми співпали», - каже Юля (Zivert).

Макс додає: «Ми з Юлею зовсім різні, але нас ріднить підхід до музики, її філософія і любов до ретровейву. Наші шанувальники давно просили про цей дуеті, і час настав! ».

У знімальної команди було чотири варіанти сценарію, а сам сюжет кліпу продиктований рядком з пісні «Bestseller»: «Це мистецтво - не ховати почуття, тебе любити у цілого світу на очах».


 

«Наша історія просякнута сучасними тенденціями в суспільстві. Люди все більше віддаляються від реальності, більше половини часу доби проводять в соцмережах, заводять там знайомства і підвищують свій соціальний статус. «Bestseller» - це історія про самотність в стилі кіберпанк », - так описав головну ідею Макс Барських.

«Наш кліп - як різкий стрибок з минулого в майбутнє», - сформулювала його настрій Zivert.


 

Підготовка до зйомок зайняла більше чотирьох місяців, а загальна вартість кліпу перевищила 200 тисяч доларів. При цьому, за словами Барських, артисти з нуля вчилися нової пластиці і займалися з хореографом, відрепетирували безліч мізансцен і трюків без дублерів.

«На майданчику ми підтримували один одного, трохи змагалися, кожен працював на максимумі. Утворилася відмінна команда, якій все по плечу», - поділився своїми враженнями Макс.


 

Саме командну роботу зазначила і Юля: «Гармонія - перше слово, яке спадає на думку. Перебуваючи на зйомках в цій безмежній пустелі, я кожен раз піднімала погляд до небес і думала, невже це правда ми, робимо щось настільки круте. Щастя і величезне задоволення отримано від роботи з Максом. Великий професіонал і неймовірно обдарований музикант на студії і справжня машина на знімальному майданчику. Просто спасибі йому за цей досвід! »