HIT MUSIC ONLY!

03 марта `21, в 17:24
The HARDKISS "Обійми" - дивись новий кліп гурту

The HARDKISS "Обійми" - дивись новий кліп гурту

Український гурт The HARDKISS випустив новий сингл "Обійми" та кліп до нього.

Пісня стала заголовним саундтреком до короткометражного фільму Каті Царик "Обійми мене", яка також стала режисеркою музичного відео.

Як розповіла фронтвумен The HARDKISS Юлія Саніна, це другий випадок за десять років існування гурту, коли вона написала пісню спеціально для фільму. Співачка поділилася, що лише прочитання сценарію Катерини Царик їй вистачило для натхнення. 

Вчені стверджують, що для "виживання" людині в день потрібно не менше чотирьох обіймів, а для гарного самопочуття — не менше восьми. Особливо від "шкірного голоду" сучасне людство страждає зараз, під час пандемії. 

Зазначимо, що Фільм "Обійми мене" вже став учасником New York Indie Shorts Awards. І це тільки перший крок картини в міжнародному фестивальному світі.

Занурення в підземку головної героїні, яку зіграла актриса Вікторія Карпінська, не є випадковим. Під землею вона глибше занурюється у свої роздуми та переживання. Поміж незнайомців, які так близько, що можна відчути чуже дихання, відчути чужі дотики й навіть прочитати чужі думки. 

Нагадаємо, що цього року The HARDKISS святкують своє десятиліття. Сингл "Обійми" увійде до четвертого студійного альбому гурту, який вийде навесні, напередодні шоу "Десять" (29 травня, Київ, НСК "Олімпійський").