HIT MUSIC ONLY!

05 февраля `21, в 10:58
Відео дня: Потап показав, як зробив пропозицію NK

Відео дня: Потап показав, як зробив пропозицію NK

Популярна зіркова пара Настя Каменських і Потап знайомі майже п’ятнадцять років. Спочатку їх відносини були робочого характеру, на момент зустрічі вони мали свої другі половинки. Однак в процесі роботи над дуетом “Потап і Настя”, не рідко багато ставали учасниками їх сварок. 

“Ми випускали пісні, які ставали хітами. А наші відносини ставали все гірше і гірше. Це такий парадокс”, – зазначив Потап.

Але в 2012 році шанувальники помітили пару на відпочинку. Настя і Олексій поводилися, як закохана пара. Варто відзначити, що на той момент Потап перебував у шлюбі з продюсером Іриною Горовою.

І тільки в 2019 році вони вирішили розкрити свій головний секрет, оголосивши про своє весілля. У київському ресторані “Fabius” відбулося святкове торжество, на якому був присутній весь колір українського шоу-бізнесу.

“Я сказав Насті, що, коли будувався фундамент нашого будинку, працівники знайшли скриньку. Насправді я заздалегідь купив стару скриньку, поклав в неї кільце, – розповідав Потап в інтерв’ю “Каравану історій” в 2019 році. – Кажу: “Давай заїдемо на будівництво”. Я тим часом вже намовив виконроба. Настя отримує скриньку, відкриває, а там кільце…”.

Більш того, Настя і Олексій офіційно зареєстрували свої відносини в 2018 році, а роком раніше зіграли жартівливе весілля в Лас-Вегасі.


trserial.net.ua