HIT MUSIC ONLY!

21 января `21, в 17:56
Орландо Блум заплакав під час виступу коханої Кеті Перрі на концерті Celebrating America

Орландо Блум заплакав під час виступу коханої Кеті Перрі на концерті Celebrating America

Відомий голлівудський актор Орландо Блум відчув неймовірну гордість за кохану Кеті Перрі.

Так, вчора співачці випала честь закривати своїм виступом святковий концерт, влаштований на честь інавгурацї Джо Байдена - Celebrating America. Зірка, яка постала перед монументом Вашингтона в елегантному білому вбранні, на тлі розкішних феєрверків виконала свою пісню Firework. 

За виступом артистки спостерігав і її коханий Орландо Блум, який не приховував свого хвилювання, оскільки навіть пустив сльозу радості під час виступу Перрі.

На своїй сторінці Instagram він поділився відповідним роликом під яким зауважив, що вже не може дочекатися, коли їхня дочка Дейзі побачить це історичне дійство. 

Після закінчення пісні можна почути, як Орландо під час запису на своєму телефоні говорить Кеті: "Це було приголомшливо. Чудова робота, крихітко". На що Кеті відповіла що кохає його та ніжно поцілувала в губи. 

Одного разу наша маленька дівчинка виросте і побачить, як її мати зіграє свою роль в історичному моменті, який, як ми сподіваємося, зцілить, ми сподіваємося об'єднатися, ми сподіваємося полюбити. Один гордий партнер тут зі сльозами радості на очах
написав під відео актор.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Orlando Bloom (@orlandobloom)