HIT MUSIC ONLY!

18 сентября `20, в 14:48
NK представила перший іспаномовний альбом Ecléctica: слухай ексклюзивно на NRJ

NK представила перший іспаномовний альбом Ecléctica: слухай ексклюзивно на NRJ

Сьогодні в ефірі NRJ NK представила перший іспаномовний альбом Ecléctica.

Альбом демонструє багатогранність артистки, яка в своїй музиці впевнено міксує дві різні музичні культури: українську та латиноамериканську. Цей симбіоз допомагає створювати незвичайні пісні.

У Ecléctica увійшли 7 яскравих іспаномовних композицій з фірмовими сленговими фразами англійською та українською, що вже стало головною фішкою співачки. Серед пісень є прем'єрний трек a huevo, який за короткий час зібрав більше 6 мільйонів переглядів на YouTube і сингл Elefante, кліп на який подивилося більше 100 мільйонів користувачів.

Приємним сюрпризом для шанувальників NK також стала гаряча обкладинка першого іспаномовного альбому. Ще рік тому Насті під час поїздки в Мексику пощастило попрацювати зі знаменитим фотографом Freddy oh, який співпрацює зі світовими брендами - Playboy, Next Models.

«Я була щаслива, що фотограф настільки круто підготувався і відчув мене, що наші думки зійшлися. Більш того, в процесі ми зрозуміли, що для обкладинки зробимо інший образ. Мені захотілося повернутися до витоків, до зародження культур і природи, але при цьому ми залишили той вогник, той запал, який, як вулкан викидає нові музичні експерименти, під які хочеться рухатися і танцювати до глибокої ночі. Так і вийшла фотосесія, яку я називаю сексі бохо. І, як мені здається, цей експеримент вдався », - розповіла NK.