HIT MUSIC ONLY!

21 февраля `20, в 12:02
MOZGI презентували кліп "Девчонка"

MOZGI презентували кліп "Девчонка"

Ідею кліпу «Девчонка» обрали підписники соцмереж групи. Голосування проходило в два етапи, і виграла ідея показати в новому відео жінок в чоловічих професіях.
Дівчата-пожежниці, дівчина-автомеханіки, дівчата, що професійно володіють зброєю ... Жінки в чоловічих професіях з області фантазій трансформувалися в реалії сучасного світу. У новому відео MOZGI звільняють місце дівчатам, поступаючись їм право бути кращими в традиційно чоловічій роботі.
У новому кліпі від режисерів Максима Шелковнікова і Дениса Маноха (виробництво MOZGI Production). Таксист Потап, прибиральник Дядя Вадя, домогосподарка Позитив і службовець тиру DJ Bloodless оспівують красу сильних дівчат і захоплюються тим, що сучасні жінки можуть все!

Потап: «Жінки стали сильними, зібраними і відповідальними, на голову вище за нас. Вони можуть замінити чоловіків в будь-якій професії і в будь-якій ситуації, навіть позапланетній. Чого тільки варті жінки-космонавти - справжні секс-символи. Круто, що сучасні жінки можуть все! Ми цим захоплюємося, і, як справжні мужики, від цього тащімся!».

Позитив: «Вважаю, що у виборі професії чоловіки і жінки рівні. Наприклад, під час пожеж в Австралії, я спостерігав відео, як жінки, прості домогосподарки, безстрашно рятують тварин. І це зворушує і викликає у мене гордість. І якщо дівчина усвідомлено обирає професію пожежника, кожен день йде на такий великий ризик, це топчик! Жодні герої коміксів не зрівняються з ними».

Дядя Вадя: «Жінки-таксисти, професійні водії, набагато дисциплінованіші - менше порушують правил і уважніші на дорозі. Сучасні дівчата готові все більше звалювати на свої тендітні плечі, а ми, чоловіки, повинні їх більше берегти».