HIT MUSIC ONLY!

11 октября `19, в 11:11
Уболівай за українську команду!

Уболівай за українську команду!

12 і 13 жовтня столичний СК «Меридіан» стане свідком неймовірних, захопливих, драйвових  змагань – «ISF World Cool Games». Девіз   перших Всесвітніх Крутих ігор – «Будь розумним, активним, творчим! Be Cool Games!». До Києва приїдуть збірні Китаю, Хорватії, Молдови, Грузії, Азербайджану і Казахстану, які разом із школярськими збірними України та міста Києва визначать, хто є найкращою командою. Вік учасників і учасниць – 13–17 років.

 

Спортивно-масовий захід організований Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ГО «Українська федерація учнівського спорту» під егідою Міжнародної федерації учнівського спорту. Він не потребує спеціальної підготовки і покликаний заохотити школярів із задоволенням, натхненням та великим бажанням займатися руховою активністю і спортом. Обов’язковою вимогою змагань є дотримання гендерної рівності. До команди входять порівну хлопців і дівчат.

Минулого року в грудні проводились перші Всеукраїнські «Сool Games» для учнів і учениць 9-17 років. У них взяли участь 550 хлопців і дівчат з 24 регіонів України і міста Києва. Переможцем старшого вікового дивізіону стала команда рівненських школярів, яка й буде боротися за нагороди на ISF World Cool Games.

Партнерами мегаподії виступили – група компаній «Карпатські мінеральні води», магазин затишних покупок «PODUSHKA.UA». Інформаційні партнери – «UA: Перший», «XSPORT», радіо «NRJ Україна».  

Чекаємо всіх 12 і 13 жовтня о 10.00 в СК «Меридіан» (вул. Героїв Севастополя 11В). Не пропусти! Буде круто!