HIT MUSIC ONLY!

24 сентября `19, в 14:41
The Hardkiss "Жива": слухай новий сингл ексклюзивно на NRJ

The Hardkiss "Жива": слухай новий сингл ексклюзивно на NRJ

Вже завтра, 25 вересня, гурт The Hardkiss представить пісню і кліп «Жива» - перший сингл майбутнього альбому, який побачить світ в 2021-му році.

Ексклюзивну прем'єру пісні слухай на NRJ о 9:10 ранку!

«Це історія любові, ненависті і жіночого переродження, - розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. - На зміну «космосу» приходить «земля», а «космічний корабель» перетворюється на живу птицю. Прийшов час природної сили, живої енергії. Ми вже почали «вишивати» цією «червоною ниткою» в відео на пісню «Серце», тепер дістаємо моток і продовжуємо цю справу. «Жива» - перший сингл нашого майбутнього альбому, який ми задумали випустити до десятиріччя групи. І судячи з цієї роботі, я бачу наш четвертий альбом сміливим, без прив'язки до стилістичних рамок»

Нагадаємо, що цієї осені The Hardkiss зіграють серію ексклюзивних концертів «Акустика». Особлива атмосфера, 15 музикантів-мультиінструменталістів на сцені і нове звучання головних пісень групи. Концерти «Акустика» в Києві пройдуть 3 і 4 листопада в Палаці «Україна». Інформація та квитки на сайті thehardkiss.com