HIT MUSIC ONLY!

12 сентября `19, в 15:30
Назад у літо разом із новим кліпом MONATIK "Каждый раз"

Назад у літо разом із новим кліпом MONATIK "Каждый раз"

Мультиартіст у своїй новій роботі екранізував Свободу - дивись нове відео MONATIK прямо зараз.

Творець фірмового музичного ритму MONATIK презентував відео роботу. І вона "Каждый раз", повертає до літа. Зйомки нового відео на сингл з третього сольного альбому "LOVE IT ритм" проходили на Кубі - острові Свободи, що якнайкраще відображає зміст пісні. У новому кліпі мультиартіста можна побачити легендарний кубинський особняк Josie Alonso House, в якому проходили зйомки Ріанни для Vanity Fair, згорілий театр, він є місцевою визначною пам'яткою, знамениту набережну Малекон в Гавані з її колоритними образами, а також Свободу - непідробну, чисту, танцювальну, кубинську свободу.

Щодо нової відеороботи MONATIK почали говорити ще задовго до її виходу. Це й не дивно, адже "Каждый раз" вражає вибором мальовничій локації для зйомки - приголомшливою Кубою. Саме ця альма-матер танців, яка надихала режисерів, письменників і художників усіх часів, стала полотном для десятої, ювілейної роботи команди MONATIK - Муіньо-Стульніков-Кузьменко.

"Ця відеоробота якраз про те, що ми намагаємося відшукати і впіймати: про свободу. Свободу мислення, руху, свободу вибору. Неважливо, що зовні: руїни, тріщини, нетрі чи розкіш. Важливо - що всередині", - коментує новий кліп MONATIK, - "У мрії є два види: неправильна, і та, що втілюється у життя. Щоб зрозуміти, яка з них ваша, потрібно намагатися отримати свободу, рухатися до неї. Не розрахувайте ні на що, окрім  себе, своїх бажань і, хіба що, своєї тростини. Цілком можливо, що отримаєш ти набагато більше ".


Танці в кліпах MONATIK - відмінна риса артиста, так як вони просякнуті особливою динамікою і самобутністю. Реліз кожної наступної роботи - це певна, задана ним самим, вершина мистецтва. Цього разу артист продемонстрував оригінальну хореографію з тростиною (культовим символом Куби), кадри якого змінюються запальними кубинськими танцями.

2019 рік для MONATIK видався неймовірно знаковим: стадіонне шоу на НСК "Олімпійський", яке пройшло з солд-аутом для більш ніж 60 тисяч людей, світовий тур, вихід третього сольного альбому "LOVE IT ритм". Тепер творчість артиста виходить далеко за межі України. Компанія "Company 3", яка працювала над пост-продакшном відео-роботи "Каждый раз", відома співпрацею з фільмами "Король Лев", "Термінатор", "Воно", "Зоряні війни", а також такими світовими брендами, як Nike, Vodafone, Polaroid, Vogue і інші.