HIT MUSIC ONLY!

16 августа `19, в 16:51
5 причин, чому варто кидати все і їхати на SZIGET

5 причин, чому варто кидати все і їхати на SZIGET

Наступного року фестиваль SZIGET відбудеться із 5 по 11 серпня. 

Цього року там побували наші спеціальні кореспондентки і ось, чому наступного року там маєш опинитися ти:

1. Тут зібралися усі європейці! Серйозно! Готуйся тусити разом із британцями, їсти бургери із бельгійцями і робити селфі із німцями. І ось тут у серці самої Європи ти справді почуваєшся вільно: не важливо, звідки приїхав ти, головне - тут і зараз ви співаєте один і той самий текст пісні твого кумира! 

2. Лайнап. Цього року він був неперевершений. ED SHEERAN, POST MALONE, YEARS&YEARS. FLORENCE & THE MACHINE, TOVE LO, MARTIN GARRIX, TWENTY ONE PILOTS, MACKLEMORE схоплять тебе і віднесуть у музичний рай. Ти будеш плакати, кричати, танцювати, тому готуйся. Емоцій буде на рік уперед. А ще такого натовпу ти правда ще не бачив. На виступі ED SHEERAN, наприклад, зібралося 95 000 чоловік!

3. Будапешт. Тут без питань. Це місто, яке не дасть тобі дихати спокійно. Тижня не вистачить, аби обійти усі туристичні поїнти та познайомитися із культурою містян ближче. Система громадського транспорту інтуітивно зрозуміла, тому усе, що ти не обійдеш можна об’їхати. 

4. Шопінг. Здається, організатори SZIGET зробили це спеціально та у період фестивалю в усіх молах величезні знижки! Головне, правильно спланувати час, аби втиснути у подорож усе.

5. Настрій. На SZIGET ти будеш вриватися разом із принцесою, хлопцем у ростовому костюмі баклажану та просто людьми із ніг до голови у блискітках. Тут можна експерементувати із зовнішністю! Просто шорт та футболки не вистачить - підключай креатив та створюй фрік-образи щодня!

Дивись яскраві фото з фесту, а більше можеш побачити в наших соціальних мережах Facebook та Instagram

Credit: Rockstar Photographers