HIT MUSIC ONLY!

08 сентября `17, в 17:46
Shazama Mama на радио NRJ

Shazama Mama на радио NRJ

Офіційні правила «Shazama Mama»

1.Організатори Акції «Shazama Mama»

1.1. Організаторами Акції «Shazama Mama» (далі Акція) є радіостанція NRJ Юридична адреса: ПрАТ «Студія «Європозитив», 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а та ТОВ ПОМЕРАНЧ, Україна, м. Одеса, п-т Гагаріна, 25

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: з 11.09.2017 р. по 22.09.2017 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції NRJ по всій мережі мовлення

4. Порядок проведення Акції.

4.1. Учасник має додзвонитися у прямий ефір. На нього чекають три музичні раунди. У першому раунді загадана пісня звучатиме усього одну секунду. На відгадування 1 раунду слухач матиме три спроби.

4.2. У другому раунді загадана пісня звучатиме 2 секунди. На відгадування другого раунду слухач матиме дві спроби.

4.3. У третьому раунді пісня  звучатиме 3 секунди. На відгадування другого раунду слухач матиме одну спробу.

4.4. Із кожним раундом складність завдання полегшується, тому кількість спроб зменшується.

4.5. Якщо слухач перемагає у найскладнішому 1 раунді отримує Подарунок, вказаний у п.6.1

4.6. Якщо слухач перемагає у 2 раунді отримує Подарунок, вказаний у п.6.2

4.7. Якщо слухач перемагає у 3 раунді отримує Подарунок, вказаний у п.6.3

5. Оприлюднення результатів Акції.

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «NRJ» під час проведення Акції Рішення про усіх Переможців Акції озвучені у прямому ефірі, є остаточними і оскарженню не підлягають.

6. Подарунки Акції.

6.1. Головний подарунок Акції – Наушники AIRMUSICGoPlay (колір на вибір: чорні, бежеві, червоні)

6.2. Подарунок за 2 раунд – Портативная колонка AIR MUSIC (колір на вибір: чорна, червона, зелена, синя)

6.3. Подарунок за 3 раунд – Наушники AIRMUSICMagnetic 

7. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

7.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

7.2. Організатор видає подарунки після закінчення поточного тижня розіграшів на наступному тижні. Подробиці оговорюються по телефону в особистій размові.

7.2. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

7.4. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

 

8. Інші умови.

8.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «NRJ», а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

8.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

8.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі у разі ненадання Переможцем документів, вказаних в п. 7.3. цих Правил.

8.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

8.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

8.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

8.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції «Shazama Mama» і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/ всупереч встановленим Правилам.

8.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nrj.in.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті

8.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.