HIT MUSIC ONLY!

09 февраля `17, в 08:00
DRIVE TIME на NRJ

DRIVE TIME на NRJ

ПРАВИЛА АКЦІЇ «DRIVE TIME»

 

1.ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЇ «Drive time»

 

1.1. Організатором Акції «Drive time» (далі «Акція») є радіостанція NRJ  (ТОВ «АНТАРІО ЛТД», місцезнаходження 04053, Україна, м. Київ, вулиця Артема, будинок 21  (далі «Організатор»).

Партнером Акції є  АЗК «ОККО»  - ПАТ «Концерн Галнафтогаз», місцезнаходження м. Львів, вул. Пластова, 1) (далі «Партнер»)

2. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

 

2.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні  дієздатні фізичні особи - громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років та, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків, які в Період проведення Акції виконали умови цих Правил (надалі «Учасник Акції»).

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організатора та Партнера Акції, а також їх близькі родичі (чоловік, дружина, діти, брати, сестри, батьки).

3. ТРИВАЛІСТЬ АКЦІЇ

 

3.1. Період проведення Акції: у будні з 09.02.2017 р. по 29.12.2017 р. включно.

 

4. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

 

4.1. Акція передбачає проведення з понеділка по п’ятницю Конкурсу в ефірі радіостанції NRJ о 08:20.

 

4.2. В ефірі грають два учасника. Аби стати учасником Акції необхідно подзвонити в ефір після сигналу ведучого за номером (044) 205-48-45.

 

4.3. Ведучі ставлять слухачам одне питання і дають три варіанти відповіді. Якщо слухач знає правильну відповідь він називає своє ім’я, а потім дає відповідь. Слухач, який дасть правильну відповідь першим – отримає Подарунок.

 

4.4. Вартість послуг телефонного зв’язку оплачує Учасник відповідно до тарифів його оператора. Організатор та Партнер не несуть відповідальність за якість зв’язку протягом участі в Акції.

 

4.5. Акція передбачає особисту участь. Заборонено передоручати відгадування та/або отримувати Подарунок Акції особі іншій, ніж та, яка додзвонилась до студії для участі в Акції.

 

5. ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ АКЦІЇ

 

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції NRJ під час проведення Конкурсу (в інтерактивній грі). Рішення про усіх Переможців Акції приймає Організатор, рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

 

6. ПОДАРУНКИ АКЦІЇ

 

6.1. Подарунок акції – 10 літрів пального виду А-95 або Diesel ТМ Pulls (на вибір учасника), які можна заправити на діючому АЗК «ОККО» на всій території України (крім АР Крим).

 

7. ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ ПЕРЕМОЖЦЯМИ

 

7.1. Подарунки  Акції можна отримати в робочі дні з 10.00 до 18.00 за адресою:  (ТОВ «АНТАРІО ЛТД» радіостанція «NRJ»), вул. Кирилівська (назва до перейменування – вул. Фрунзе), 104-а, м. Київ.

 

8. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ УЧАСНИКАМИ АКЦІЇ

 

8.1. Організатор зобов’язується надати Учаснику Акції подарунок, якщо такий Учасник дав більше, ніж дві правильні відповіді у відповідному ефірі. Партнер Акції не несе відповідальності за виконання Організатором зобов’язання із надання Учаснику Акції Подарунку Акції.

8.2. Подарунки Акції можна отримати за адресою: ТОВ «АНТАРІО ЛТД» радіостанція «NRJ»), вул. Кирилівська (назва до перейменування – вул. Фрунзе), 104-а, м. Київ.

 

8.3. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції. Після спливу зазначеного строку Учасник вважається таким, що втратив право на отримання Подарунків.

8.4. Для отримання Подарунку Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у робочий час з 10.00 до 18.00 та надати копію паспорту та ідентифікаційного коду.

 

8.5. Всі подарунки Конкурсу не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

 

9. ІНШІ УМОВИ

 

9.1. Беручи участь у Акції, Учасник розуміє та погоджуються з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані Учасника, можуть оброблятися Організатором з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні активності Організаторів, а також на інші цілі, визначені даними Правилами. Приймаючи умови даних Правил, Учасник Акції тим самим надає згоду на таку обробку персональних даних з метою вільного поширення і використання Організаторами доки не мине потреба, в тому числі оголошення даних Переможця в ефірі радіостанції «NRJ» та на Сайті. Згода вважається наданою з моменту надання персональних даних..

 

9.2. Забороняється участь в Акції з використанням ліній зв’язку, що дозволяють здійснювати дзвінки одночасно кількома абонентами з одного телефонного номера. Якщо після оголошення Учасника переможцем буде виявлено, що з номера, з якого він/вона телефонував/телефонувала, одночасно надходили інші дзвінки, такий Учасник вважатиметься таким, що втратив право на отримання Подарунку Акції.

 

9.3. У разі, якщо в Організатора виникнуть сумніви щодо особистої участі Учасника у Акції, Організатор має право звірити голос особи, яка прибула для отримання Подарунку Акції з голосом особи, яка відгадала дорожній знак у відповідному прямому ефірі. У разі, якщо голоси не збігаються  або особа, яка звернулася для отримання Подарунку Акції, відмовляється від процедури звіряння голосів, такій особі буде відмовлено у видачі Подарунку Акції.

 

9.4. Організатор має право відмовити у  видачі Подарунку  Акції, якщо дані, повідомлені особою безпосередньо під час проведення Акції, не  збігаються з даними особи, яка звернулася  для отримання Подарунку  Акції. Такими даними є прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону і місце проживання.

9.5. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

 

9.6. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі ненадання документів вказаних в п. 8.4. цих Правил.

 

9.7. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції.

 

9.8. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

 

9.9. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення гри, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

 

9.1.1. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у грі «Drive time» і отриманню призів, виграних у цій грі, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в іграх / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті https://www.nrj.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в іграх / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті https://www.nrj.ua/ всупереч встановленим Правилам.

 

9.1.2. У разі, якщо особа стала переможцем цієї Акції на радіостанціях: «Ретро FM», «NRJ», «Радіо Пятниця» «Авторадіо», вона не має права в подальшому брати в ній участь. Одна й та сама особа не може отримати більше одного подарунку Акції.

 

9.1.3. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://wwwnrj.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

 

9.1.4. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.