HIT MUSIC ONLY!

14 ноября `16, в 15:57
Офіційні правила Акції  «Свято, яке запалюєш ти!»

Офіційні правила Акції «Свято, яке запалюєш ти!»

 

Офіційні правила рекламної Акції 

під умовною назвою «Свято, яке запалюєш ти!»

(надалі – Акція)

 

  1. 1.        Організатор та Виконавець Акції

1.1. Організатором Акції є ТОВ «АНТАРІО ЛТД» (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора: м. Київ, вул. Кирилівська, 104 , ЄДРПОУ 39487505.

1.2. Виконавцем Акції є ТОВ «Талан Групп» (далі – Виконавець). Місцезнаходження Виконавця: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 31, ЄДРПОУ: 38315485.

1.3. Спонсором акції є ПАТ «Пиво - безалкогольний комбінат «Радомишль» (далі – Спонсор). Місцезнаходження Спонсора: 12201, Житомирська область, м. Радомишль, вул. Микгород, буд. 71. ЄДРПОУ 05418365.  

 

  1. 2.        Мета проведення Акції та інформаційна підтримка Акції

2.1.  Метою проведення Акції є популяризація діяльності Організатора Акції, привернення уваги споживачів до радіопередачі Організатора Акції з умовною назвою «Свято, яке запалюєш ти!» та до комерційної діяльності Організатора для збільшення обсягу продажів реклами Організатора.

2.2.  Офіційні правила рекламної Акції (надалі – Правила) розміщуються на сайті www.timetoshine.com.ua (надалі – «Сайт»).

2.3.  Адреса електронної пошти для письмових звернень щодо Акції: timetoshine@talangroup.kiev.ua.  

 

  1. 3.        Тривалість та територія (місце) проведення Акції

3.1.  Акція триває з 00:00 годин 15.11. 2016 року по 23:59 години 15.01. 2017 року включно (далі – «Період проведення Акції»). Акція проводиться відповідно до двох механік, перша механіка триває – з 15.11.2016 року по 15.12. 2016 року, друга механіка триває – з 15.11.2016  2016 року по 15.01. 2017 року.

3.2.  Акція проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться антитерористична операція (далі – «Територія проведення Акції»).

 

  1. 4.        Учасники Акції

4.1.  В Акції можуть брати участь фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років (далі – «Учасник» або «Учасники»).

4.2.  Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

-         працівники Організатора, Спонсора та Виконавця Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

-         власники та працівники будь-яких юридичних осіб, залучених до організації та проведення Акції, та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

-         іноземці та особи без громадянства.

4.3. Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. 

 

  1. 5.        Подарунковий фонд Акції

5.1. Подарунками Акції (надалі разом Подарунки) є:

5.1.1. Подарунки, що можуть отримати Учасники, які взяли участь в Акції відповідно до першої механіки Акції:

-          запрошення на новорічну вечірку у м. Києві або м. Одеса (місто проведення вечірки Учасник обирає при реєстрації в Акції) – 2 (два) подарунки (надалі – «вечірка»).

-          колонки Philips  - 1 шт.;

-          камера GoPro – 1 шт.;

-          святковий набір – 40  шт.

5.1.2. Подарунки, що можуть отримати Учасники, які взяли участь в Акції відповідно до другої механіки Акції:

-            квитки на концерт Armin Only Embrace, який відбудеться у м. Києві 25 лютого 2017 року -  20 шт.;

-            монопод для селфі - 20 шт.;

-            навушники Philips  - 20 шт.;

5.2. Кількість подарунків Акції обмежена і зазначена в п. 5.1. цих Правил. Організатор на власний розсуд може прийняти рішення щодо вручення додаткових подарунків учасникам прямого ефіру радіопередачі Організатора Акції з умовною назвою «Свято, яке запалюєш ти».

5.3. Характеристики Подарунків (колір, розмір) визначаються на розсуд Організатора Акції та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах і не відповідати сподіванням Учасників. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають. Заміна Подарунків Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

5.4. Відповідальність Організатора та Виконавця обмежується вартістю та кількістю Подарунків, передбачених цими Правилами. Організатор та Виконавець Акції не несуть ніякої відповідальності щодо подальшого використання Подарунків Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасників скористатись наданими Подарунками Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.

5.5. Відповідальність за правильність нарахування та своєчасність сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету стосовно операцій з вручення Подарунків несе Виконавець Акції.

 

  1. 6.        Умови участі в Акції та умови визначення переможців

6.1. Для того, щоб взяти участь в Акції, особі, що відповідає вимогам розділу 4 цих Правил, необхідно:

6.2. Протягом періоду проведення Акції зайти на Сайт та зареєструватися для участі у Акції, а саме здійснити наступну послідовність дій:

6.2.1. пройти перевірку віку (особи молодше 18 років до участі в Акції не допускаються).

6.2.2. для участі у Акції відповідно до першої механіки Акції необхідно описати на Сайті ідею новорічної вечірки.

6.2.3. для участі у Акції відповідно до другої механіки завантажити своє фото на Сайт, інформація про що автоматично зявиться на сторінці Учасника у мережі facebook, та забезпечити знаходження фото Учасника з акційним брендингом на сторінці Учасника у мережі facebook до моменту вручення подарунків Акції.

6.2.4. зазначити контактний номер телефона Учасника у відповідному полі на Сайті.

6.2.5. авторизуватися на сайті через свій персональний екаунт у соціальній мережі facebook.

6.3. Всі учасники, які виконали умови, визначені п. 6.2. цих Правил, беруть участь у визначенні отримувачів Подарунків першої та/або другої механіки Акції. Один учасник Акції має право взяти участь в Акції відповідно до обох механік Акції.

6.4. Виконавець/Організатор Акції не несуть відповідальності за неможливість взяти участь у активності на Сайті Акції з технічних причин, в тому числі через несправність техніки або не функціонування провайдерів інтернет-послуг, або через застарілу операційну систему техніки Учасника.

6.5. Організатор/Виконавець залишають за собою право виключити без попередніх попереджень з числа учасників осіб, які не слідували Правилам, якщо буде виявлено, що такі особи: молодше 18 років та/або не громадяни України та/або надали недостовірні дані про себе та/або завантажили не свою власну фотографію та/або на фотографії мають місце непристойні зображення або зображення тварин, дітей та/або здійснили шахрайські дії для визначення їх отримувачами Подарунків. Такі особи не беруть участь в визначенні отримувачів Подарунків. 

6.6. Визначення учасників Акції, які отримують право на одержання Подарунків (надалі також – «Переможці», відбувається таким чином:

6.6.1. Отримувачі Подарунків першої механіки Акції визначаються 16 грудня 2016 року з усіх Учасників Акції, які виконали умови п. 6.2.1., 6.2.2., 6.2.4 та 6.2.5 цих Правил по 15 грудня 2016 року включно, таким чином: спершу журі з представників Організатора Акці визначає Отримувачів вечірок за критеріями оригінальності та яскравості ідей щодо вечірок, потім шляхом випадкового комп’ютерного відбору визначаються Отримувачі колонок Philips, потім – камер GоPro, потім – святкових наборів; 

6.6.2. Отримувачі Подарунків другої механіки Акції визначаються шляхом випадкового комп’ютерного відбору серед усіх Учасників, які виконали умови п. 6.2.1., 6.2.3., 6.2.4 та 6.2.5 цих Правил, по 15  січня 2017 року включно таким чином: спершу визначаються Отримувачі квитків на концерт Armin Only Embrace , який відбудеться у м. Києві 25.02.2017 року; далі визначаються отримувачі монопода для селфі, потім – навушників.

Визначення Переможців буде зафіксоване протоколом/протоколами визначення Переможців Акції.

Повідомлення про Отримувачів Подарунків першої механіки Акції буде оприлюдненно на Сайті в строк до 23 грудня 2016 року включно; про Отримувачів Подарунків другої механіки Акції – до 25 січня 2017 року включно.

 

 

  1. 7.      Порядок та строки отримання Подарунків Акції

7.1. Порядок та строки отримання Подарунків першої механіки Акції:

7.1.1. Виконавець Акції зв’язується з Учасниками Акції, визначеними Отримувачами Подарунків першої механіки, за номером мобільного телефону, наданим Учасником при реєстрації в Акції, протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту визначення Переможців, які отримують Подарунки першої механіки Акції.

7.1.2. Для отримання Подарунку його Отримувач повинен протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту отримання дзвінка від Виконавця Акції:

-         надіслати Виконавцю Акції дані для отримання Подарунку (паспортні дані та ідентифікаційний код Учасника Акції);

-         підписати Акт приймання-передачі Подарунку при отриманні Подарунку.

7.1.3. Виконавець Акції погоджує з Учасником, визначеним Отримувачем Подарунку – вечірки, кількість учасників такої вечірки та організаційні моменти роведення вечірки. Вечірка проводиться у ніч з 31 грудня 2016 року на 01 січня 2017 року і не може бути перенесена на інші дати.

7.1.4. Виконавець Акції надсилає / вручає Подарунки першої механіки Акції не пізніше 30 січня 2017 року.

7.2. Порядок та строки отримання Подарунків другої механіки Акції:

7.2.1. Виконавець Акції зв’язується з Учасниками Акції, визначеними Отримувачами Подарунків другої механіки, за номером мобільного телефону, наданим Учасником при реєстрації в Акції, протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту визначення Переможців, які отримують подарунки другої механіки Акції.

7.2.2. Для отримання Подарунку його Отримувач повинен протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту отримання дзвінка від Виконавця Акції:

-         надіслати Виконавцю Акції дані для отримання Подарунку (паспортні дані та ідентифікаційний код Учасника Акції);

-         підписати Акт приймання-передачі Подарунку при отриманні Подарунку.

7.2.3. Виконавець Акції надсилає / вручає подарунки другої механіки Акції не пізніше 10 лютого  2017 року.

7.3. Витрати на доставку Подарунків несе Виконавець Акції. Учасник зобов’язується отримати відповідний Подарунок у відділенні Нової Пошти протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання смс від Нової Пошти з номером відправлення, яким надіслано відповідний Подарунок.

7.4. Подарунки не можуть бути надіслані Учасникам, які проживають на території України, що визнана тимчасово окупованою або на території, де внаслідок ведення бойових дій не працює відділення Нової пошти. В такому випадку Учаснику необхідно буде вказати іншу, можливу для доставки, адресу.

7.5. У випадку, якщо Учасник, який проживає на території України, що визнана тимчасово окупованою або на території, де внаслідок ведення бойових дій не працює відділення Нової Пошти, на розсуд Організатора, отримав право на отримання Подарунку, не надасть іншу, можливу для доставки, адресу протягом 2 (двох) робочих днів з моменту відповідного звернення Виконавця, такий Учасник втрачає своє право на отримання відповідного Подарунку, і не має права на будь-яке відшкодування з боку Організатора чи Виконавця.

7.6. У випадку, якщо протягом 5 (п’яти) календарних днів після дати оповіщення Учасника, який матиме право отримати Подарунок, способом, який зазначено в даних Правилах, Переможець з будь-яких причин, не залежних від Організатора/Виконавця не може зв'язатися з Виконавцем, або не надає в повному обсязі всю необхідну інформацію та/або не заповнює свої дані на Сайті, або якщо Учасник відмовляється від отримання Подарунку в усній або письмовій формі або відмовляється від підписання Акту приймання-передачі Подарунку та/або пред’явлення оригіналу паспорту Учасника при отриманні Подарунку або не отримує Подарунок у строк, визначений п. 7.3. цих Правил, або не забезпечив знаходження свого фото з акційним брендингом на сторінці Учасника у мережі facebook до моменту вручення подарунків Акції, то Учасник вважається таким, що відмовився від Подарунку. Будь яка компенсація такому Учаснику не надається. У цьому випадку право на отримання Подарунку переходить до Додаткового переможця, визначеного відповідно до п. 6.7 цих Правил.

7.7. У разі якщо Організатором буде виявлено порушення Учасником цих Правил або здійснення шахрайських дій для отримання Подарунку Акції, Організатор позбавляє такого Учасника права на отримання Подарунку без надання такому Учаснику будь-якої компенсації.

 

8. Обмеження

8.1. Одна особа має право брати участь в Акції з використанням лише одного персонального екаунту в соціальній мережі facebook. В разі виявлення використання однією особою більше одного екаунту в соціальній мережі facebook для участі в Акції, така особа втрачає право на одержання будь-яких подарунків в рамках цієї Акції.

8.2. Ідентифікаторами для оцінки, чи належать декілька екаунтів одній особі, є проживання за однією адресою, співпадіння декількох даних тощо.

8.3. Один учасник Акції може отримати не більше одного Подарунку кожного виду.

8.4. IP-адреси, екаунти в соціальній мережі, поштові адреси та інші дані Учасників Акції, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в цій Акції. У цьому випадку Виконавець залишає за собою право на блокування IP-адреси. Рішення про недопущення до подальшої участі в акції Учасників акцій приймається самостійно Організатором/Виконавцем, і оскарженню не підлягає. Учасники, які були недопущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними Подарунку), втрачають право на одержання будь-яких Подарунків, не одержаних на момент недопущення Учасника до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій.

 

9. Додаткові умови Акції.

9.1. Всі Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції лише на умовах цих Правил.

9.2. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

9.3. Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

9.4. Процедура визначення одержувачів Подарунків не є лотереєю, азартною або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

9.5. Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом акції Організатор/Виконавець має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського та телефонного зв’язку, в тому числі, але не обмежуючись, за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції, роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, внаслідок яких Учасники Акції не були повідомлені або були несвоєчасно повідомлені про право на отримання Подарунків Акції/ не змогли зареєструватися на Інтернет-сайті Акці та ін.

9.6. Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. 

Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження й оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для розміщення Правил Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у спосіб, передбачений у цьому пункті Правил, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та умов.

9.7. Організатор Акції залишає за собою право змінювати Подарунки Акції та/або окремі види Подарунків Акції, або включити в Акцію інші Подарунки, не передбачені цими Правилами.

9.8. Організатор/Виконавець не несе жодної відповідальності за неотримання будь-яким з Учасників Акції Подарунків Акції, з будь-яких причин, у тому числі з причини невиконання (несвоєчасного виконання) своїх обов'язків Учасниками Акції, передбачених цими Правилами, за настання обставин непереборної сили (форс-мажор), тощо.

9.9. Організатор/Виконавець не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно прав на отримання Подарунків Акції. Організатор/Виконавець не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/ переможцями Акції і прав на одержання Подарунків Акції. Організатор/Виконавець не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

9.10. Факт участі в Акції є згодою Переможця на надання персональних даних, у тому числі його прізвища, імені, по батькові, статі, віку, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти, іншої персональної інформації Виконавцеві/ третім особам, визначеним Виконавцем, в зв’язку з визначенням учасника переможцем Акції, та їх обробку Виконавцем Акції та/або його уповноваженими представниками, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання (у тому числі на випадок пред'явлення претензій), уточнення (оновлення, зміну), використання (виключно для цілей вручення  Подарунку, індивідуального спілкування з Учасниками в цілях, пов'язаних з проведенням цієї Акції), розповсюдження, знеособлення, блокування, знищення персональних даних в цілях, пов'язаних з проведенням цієї Акції, відповідно до вимог чинного законодавства України.

9.11.    Беручи участь в Акції кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором/Виконавцем, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, відеозапису з його участю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені, фотографії та відеозапису з його участю) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, вказані учасником Акції при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем та/або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю учасників Акції, створені під час проведення Акції та/чи у зв’язку з Акцією, в тому числі протягом вечірок, є власністю Організатора і використовуються без будь-якого відшкодування, при цьому винагорода за це входить до вартості отриманих Подарунків Акції (без додаткових виплат). Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організатору Акції.

9.12. Персональні дані переможців Акції будуть використовуватися виключно Організатором та/або Виконавцем або уповноваженими ним особами, які діють на основі угод про нерозголошення конфіденційних даних у зв'язку з проведенням цієї Акції та виключно в рамках вручення Подарунків Акції, і не будуть надаватися жодним третім особам для цілей, не пов'язаних з цією Акцією.

9.13. Відносно всіх персональних даних, наданих переможцями Акції, Виконавець або уповноважені ним особи будуть дотримуватися режиму їх конфіденційності та вживати заходів щодо забезпечення безпеки персональних даних у відповідності до Закону України «Про захист персональних  даних».

9.14. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, і цим підтверджує, що Організатор Акції та/або Виконавець Акції та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти Учаснику Акції письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

9.15. Учасник Акції, що здобув право на отримання Подарунку Акції, не може передавати своє право отримати такий Подарунок третім особам, у спадщину чи за договором дарування третім особам.

9.16. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором.