HIT MUSIC ONLY!

16 июня `21, в 11:39
Які нові технології використовують у сучасній стоматології

Які нові технології використовують у сучасній стоматології

Більшість дорослого населення України може згадати свої враження від лікування зубів у дитинстві, коли візит до лікаря стоматолога викликав великий стрес. З того часу багато чого змінилось, як у підходах до лікування зубів, так і у використанні сучасних технологій, які не лише дозволяють лікувати зуби без болю та стресу, але й виконувати важкі завдання з мінімальним дискомфортом для пацієнтів. 

Лікар стоматолог Наталія Тищенко розказала, які сучасні технології найбільш популярні у пацієнтів стоматологічної клініки «ЛюміДент». Стоматологія «Люмідент» Осокорки більше 20-ти років надає послуги населенню з діагностики та лікування зубів, імплантології, ортодонтології та естетичної стоматології.

Лікування уві сні

Сьогодні популярним є лікування зубів під загальною седацією (в медичному сні). Стан медичного сну дозволяє отримати необхідне лікування одного або декількох зубів за один раз із мінімальним дискомфортом для пацієнтів. Лікар стоматолог проводить усе необхідне лікування та лікарські маніпуляції, поки пацієнт спить під впливом медичних засобів.

Лікування під мікроскопом

Новітні технології дозволяють проводити точну діагностику та лікування за допомогою сучасного обладнання. В стоматологічній клініці «Люмі-Дент» проводиться лікування зубів під мікроскопом. Потужний мікроскоп дозволяє візуалізувати та збільшувати проблемну ділянку, яка потребує лікування, що сприяє точності дій лікаря та, як наслідок, якісному лікуванню з мінімальним ризиком лікарської помилки.

Комп'ютерне знеболювання STA

Ще одна технологія, скерована на зниження рівня страху та болю під час лікування зубів — комп'ютерне знеболювання. На відміну від ін’єкційного знеболення, комп’ютер має дуже тонку голку, яку майже не відчуває пацієнт і яка за допомогою цифрових технологій спрямовується безпосередньо в те місце, яке необхідне знеболити для лікування певного зубу. Такий вид знеболення рекомендується проводити дітям, які бояться уколів, адже маніпулятор комп’ютера нагадує скоріш кулькову ручку, ніж шприц.

Цифрові відбитки

Останній світовий тренд в стоматології, який використовує стоматологічна клініка в Києві «Люмідент» — цифрові відбитки. Для того, щоб виготовити імплантат, створюється 3D модель ротової порожнини за допомогою спеціального стоматологічного сканера. Процедура проходить максимально швидко та комфортно для пацієнта, а отримані моделі є більш точними. Ознайомитись з тим, як проходить процедура, можна за посиланням: www.lumident.kiev.ua/ua.

Озонування

Озонування — це нова технологія дезінфекції ротової порожнини, яка проводиться в якості профілактики пародонтиту та карієса. Процедуру проводять переважно дітям, вона триває менше ніж 1 хвилина. 

Імплантація зубної емалі

Ще одна інноваційна малоінвазивна технологія лікування карієсу за допомогою імплантації спеціального білка, який синтезує зростання емалі. Технологія дозволяє ефективно лікувати карієс та відновлювати тканини зубу без використання бормашини та пломбування. 

Автор статті: Тищенко Наталія Сергіївна