HIT MUSIC ONLY!

10 декабря `20, в 12:12
Спокій і оптимізм. Pantone назвав колір 2021 року

Спокій і оптимізм. Pantone назвав колір 2021 року

Інститут кольору Pantone оголосив колір наступного року, його вибір — це відображення подій 2020 року.

Для 2021 року Pantone визначив два кольори. Це Pantone 17-5104 Абсолютний сірий (Ultimate Gray) і 13-0647 Освітлення (Illuminating).

За словами Американської колірної компанії, яка щорічно називає головний відтінок нового року, жовті і сірі тони створюють «бажане поєднання кольорів, об'єднуючи більш глибоке почуття задуми із оптимістичним очікуванням сонячного дня».
 

Вперше за свою 22-річну історію Інститут кольору Pantone назвав кольором року два незалежні кольори, називаючи їх парою.

За словами виконавчого директора Pantone Леатріс Ейсман, вибір в цьому році двох незалежних кольорів показує, як «різні елементи об'єднуються, щоб висловити послання сили і надії, яке одночасно є стійким і надихаючим».

Вона назвала вибране поєднання «практичним і стійким, але в той же час теплим і оптимістичним». «Поєднання сталого Ultimate Grey із яскравим жовтим Illuminating висловлює послання позитиву, підкріплене силою духу», - сказала Ейсман, - «Ми повинні відчувати себе натхненними і бути такими. Це важливо для людського духу».

life