HIT MUSIC ONLY!

03 ноября `20, в 13:01
Покращення сну та боротьба зі стресом: на що ще здатний сучасний фітнес-трекер

Покращення сну та боротьба зі стресом: на що ще здатний сучасний фітнес-трекер

Краще спати та менше піддаватися стресу. Ні, це не запити на консультації у психолога. Тепер із цими завданнями справляється розумний браслет mi band 5 – https://stylus.ua/xiaomi-mi-band-5-p606006c1514.html. Адже пристрій моніторить усі показники сну та емоційного стану людини, за яким і визначається рівень стресу. 

Як усе це відбувається на практиці, та чому потрібно довіряти числам на екрані фітнес-трекера, розповіли експерти магазину корисних девайсів Stylus.

Як проходить моніторинг сну у браслеті

Попередники Mi Band, які раніше виготовляв виробник Xiaomi, не справлялися із цим завданням на “відмінно” – поступалися конкурентам. Але 5 покоління гаджетів можна назвати корисним аналізатором сну. 

Крім того, що пристрій фіксує метрики вночі та виявляє, які проблеми зі сном має людина, він розпізнає “тиху годину” удень. Тобто моторить сон фактично 24 години на добу, розрізняє глибоку та легку його фази.

Статистика надходить до фірмового застосунку на смартфоні Mi Fit у вигляді графіків та годинникових показників у приємному для ока інтерфейсі.

Що демонструють показники:

  • Фази сну – коли людина спить тривожно, коли міцно;
  • порівняння з попередніми показниками – як ви спали вчора, позавчора тощо;
  • рекомендації щодо покращення нічного відпочинку.

Звичайно ж, трекер має вбудований будильник, який вібрує без звуку та сприяє комфортному ранковому пробудженню власника. Але є ще “зони росту” опції вбудованого будильника, адже наразі він ще не “розумний”. Будильник поки не можна налаштувати безпосередньо з браслета. Але все ж таки прокинутись від легкої вібрації на руці краще, ніж від вигуку мелодії на смартфоні.

Як визначається момент стрессу

Виробник вбудував в маленький пристрій доволі цікаву опцію – розпізнавання рівня стресу та дихання. Деякі критики відмічають, що для багатьох атлетів це даремно. Девайс аналізує емоційний стан людини та оцінює його по шкалі від 1 до 100, де 100 означає стресовий стан.

І саме тут на допомогу приходять дихальні практики, адже залежно від того, наскільки ви близькі до “сотні”, браслет запропонує подихати. Різні дихальні вправи покликані стабілізувати психоемоційний стан людини. Такий собі помічник в екстреній ситуації. 

“Xiaomi Mi Band 5 також пропонує користувачеві більше часу проводити на свіжому повітрі або займатися активністю”, – зазначають представники Stylus.

Крім того, трекер зафіксує будь-які переживання, депресію і навіть низьку самооцінку. Насправді тут не захована “вища математика”. Браслет відчуває підвищення пульсу у спокійному стані, тобто не під час фізичних навантажень, та розпізнає його як ознаку перенапруги. Коли стан нестабільний, користувач може самостійно обрати дихальні вправи тривалістю 1-5 хвилин, які допомагають заспокоїтися. Є також графічна демонстрація, наскільки глибоко потрібно вдихнути, скільки часу випускати повітря.

Навіть якщо ви не займаєтесь спортом регулярно, не цікавитеся спаленими калоріями, є привід одягнути браслет. Адже стресові ситуації й, як наслідок, проблеми зі сном трапляються у кожної людини.