HIT MUSIC ONLY!

18 августа `20, в 13:58
Канадські вчені розповіли, який напій захищає від коронавірусу

Канадські вчені розповіли, який напій захищає від коронавірусу

Дослідники з університету Лаваля виявили антиоксидант, який ефективно протистоїть респіраторному дистрес-синдрому. Як відомо, він є частим супутником Covid-19, адже є наслідком запального процесу в легенях. Фактично, це - легенева недостатність, яка зазвичай супроводжує коронавірус.

Канадські медики зробили висновок, що ключову роль тут відіграє фермент АСЕ2. Коли його вміст в організмі зростає, тяжкість синдрому легеневої недостатності знижується. На думку вчених, щоб це сталось, потрібен ресвератрол. Цей антиоксидант міститься у вині. Найбільша його концентрація у червоному, хоча і у білому теж є.

через GIFER

Вчені припускають, що респіраторний дистрес-синдром може бути викликаний надмірною активністю імунної системи. А ресвератрол відомий своєю здатністю пригнічувати цю активність. На думку італійської дослідниці Люсії Малагуарнера з університету Катанья, яка не брала участі в дослідженні канадських вчених, придушення запальних процесів у легенях полегшує дихання пацієнтів. І це - найважливіший результат канадського дослідження.

через GIFER

Назвати червоне вино ліками від коронавірусу булоб не правильно (та навіть абсурдно). Але те, що ресвератрол з вина може полегшувати перебіг хвороби Covid-19 у деяких пацієнтів - новий факт вчених.

До речі, для того, щоб отримати ресвератрол, не обов’язково пити вино. Цей антиоксидант також міститься в арахісі і фісташках, у малині, чорниці, винограді й какао. Однак, червоне вино все-таки залишається найефективнішим способом отримання ресвератрола, кажуть вчені.

Додамо, що дана новина не є рекламою чи пропагандою вживання алкогольних напоїв.

iod.media