HIT MUSIC ONLY!

15 июня `20, в 13:33
В Аргентині відкрили церкву під виглядом бару

В Аргентині відкрили церкву під виглядом бару

Так священник вирішив обхитрити карантинні обмеження.

Оце то крейзі ідеї бувають у людей, яким вже ду-у-уже набрид карантин. У будь-який спосіб вони готові повернутись до роботи та спілкування.

От, наприклад, в Аргентині вже працюють ресторани та магазини, але церкви ще не відкрили, і проводити релігійні служби більш ніж на 10 осіб заборонено. Пастора Даніеля Катанное так обурив цей факт, що він відкрив євангельську церкву під виглядом бару. 

Він та інші священики надягли костюми офіціантів і розставили всередині церкви столики. А на підносах вони розносять відвідувачам Біблію.

"Ми стоїмо тут у такому вигляді, тому що це єдиний спосіб служити Богові. Отже, крім панірованої телятини до четвертого столика прямує Слово боже", - сказав священник.

Катанное також заявив, що хоче реалізувати конституційне право сповідувати свою віру. І поки влада країни не піде йому назустріч, він придумуватиме інші способи відкритися. Крім "бару", він збирається влаштувати церкву під виглядом кінотеатру просто неба. Парафіяни зможуть взяти участь у службі, навіть сидячи в автомобілях.