HIT MUSIC ONLY!

18 мая `20, в 10:45
Люди, які хочуть схуднути, переходять на "алкогольну дієту", - вчені

Люди, які хочуть схуднути, переходять на "алкогольну дієту", - вчені

Щоправда, поки точно невідомо, чому люди, одержимі схудненням, ризикують спитися.

В Університеті Південної Австралії провели дослідження, присвячене дранкорексії. Це наукова назва розладу харчової поведінки, коли переходять на так звану "алкогольну дієту". Вона полягає в тому, що люди п`ють алкоголь, щоб менше їсти.

В дослідженні взяли участь 479 студенток від 18 до 24 років. За результатами опитування, 82,7% з них хоча б один раз за останні три місяці поводились як дранкорексики. Більше 28% свідомо пропускали прийоми їжі, вживаючи при цьому низькокалорійні алкогольні напої. А після цього ще займались спортом, щоб спалити калорії.

Схильні до дранкорексії дівчата найчастіше зазнавали труднощів у самоконтролі і соціалізації. А ще прагнули "бути як усі" - пити алкоголь і залишатись стрункими.

"Зловживання алкоголем у поєднанні з проблемами харчової поведінки надзвичайно небезпечне і може значно збільшити ризик розвитку серйозних фізичних і психологічних наслідків, включаючи гіпоглікемію, цироз печінки, дефіцит поживних речовин, пошкодження роботи мозку і серця, провали в пам'яті, непритомність, депресію і зниження когнітивних здібностей", - пишуть вчені.

Причина, чому люди, одержимі схудненням, ризикують спитися - поки не відома.

iod.media

через GIFER