HIT MUSIC ONLY!

16 августа `19, в 10:55
Де і коли відкриється третій H & M в Києві?

Де і коли відкриється третій H & M в Києві?

Третій київський магазин шведського бренду H & M відкриється в новому ТРЦ River Mall, який знаходиться на Дніпровській набережній. Відкриття магазину відбудеться 12 вересня.
У прес-службі компанії Colliers International, яка виступає ексклюзивним брокером H & M, розповіли про те, яким буде магазин. Він розміститься на двох поверхах торгового центру і займе площу 2900 квадратних метрів.

«На цей раз бренд здивує покупців новою концепцією інтер'єру, виконаної в більш теплих відтінках. Це тестова версія магазину, яка вперше була запущена в Стокгольмі в листопаді 2017 року з метою створення максимально комфортного простору для шопінгу », - розповіли в Colliers International.

У магазині буде представлено великий асортимент жіночого, чоловічого, підліткового та дитячого одягу. Крім того, будуть продавати речі лінійок H & M MAMA і H & M Sport.

Як і у всіх інших магазинах H & M, в River Mall встановлять бокс для збору одягу і текстилю. Кожен бажаючий може принести пакет з непотрібними речами на переробку і отримати взамін купон на знижку. 

через GIFER