HIT MUSIC ONLY!

26 июля `19, в 13:00
Курйоз тижня: в Іспанії врятували корову, яка два дні "відпочивала" в басейні

Курйоз тижня: в Іспанії врятували корову, яка два дні "відпочивала" в басейні

Зіркою іспанських телеканалів на цьому тижні стала корова. Тварину знайшли під час “курортного відпочинку” - вона плавала у басейні приватного будинку, у чужому дворі у невеличкому селещі Каморрітас, передмісті Мадрида. 

Достеменно не відомо, як корова туди потрапила. Як повідомляє elespanol.com, скоріше за все, телиця у пошуках води (Західна Європа у ці дні потерпає від аномальної спеки) перескочила паркан та пішла пити воду із сусідського басейну. Але не втрималася на лапах і впала у воду. 


Господарів саме не було вдома — вони на кілька днів поїхали в інше місто. Тож Бурьонка змушена була два дні провести у воді, оскільки вибратися сама не змогла. Аж на другу добу “релаксу” корову помітили перехожі і викликали поліцію. Поліція у свою чергу зв'язалася із власниками дому і повідомила, що в їхньому басейні відпочиває велика рогата худоба.

Ірен Ларроке, якій належить ця нерухомісь разом із басейном, каже, що спочатку не повірила своїм вухам — подумала, що це телефонні хулігани дзвонять. Ну яка може бути корова у басейні?! Однак, удостовірившись, що це не жарт, Ірен повернулася додому.

Витягали корову із басейну краном. Її вже оглянув ветеринар і запевнив, що тварина — у відмінному стані, жодної загрози для здоров'я та життя.

Єдина шкода — воду у басейні все ж доведеться міняти, а сам басейн — ретельно чистити. Із бюрозового він за два дні коров'ячого “олінклюзіву” перетворився на мутний сірий. Однак збиток вже пообіцяли оплатити страхові компанії — і корова, і басейн були застраховані.

iod.media