HIT MUSIC ONLY!

05 февраля `21, в 09:19
Колекції знаменитостей: несподівані та традиційні

Колекції знаменитостей: несподівані та традиційні

Практично кожен з нас у дитинстві щось збирав. Формування колекції та її склад багато в чому залежали від нашого віку та модних уподобань. У 60-80-ті нас приваблювали марки, книги, листівки. У 90-ті неймовірно популярними стали фігурки, які ми діставали з шоколадного яйця під назвою Kinder Сюрприз.

Інтерес до збирання: причини, почуття, звички

Потреба у колекціонуванні явно виражена у дітей 7-12 років, потім вона помітно слабшає, але знову повертається приблизно в 40 років. Причому, у чоловіків часто буває більше різних пріоритетних напрямків, ніж у жінок. Пристрасть до колекціонування можна порівняти з любов'ю, адже відносини з предметами будуються на чуттєвому рівні. 

Для декого це просто тимчасове хобі, що швидко минає. Але в деяких випадках воно переходить в справжню пристрасть, Тоді формуються певні почуття та звички – прагнення до впорядкування, готовність витрачати весь свій вільний час, щоб знайти бажаний екземпляр. Постійний, підвищений Інтерес до колекціонування може свідчити про пережиті у дитинстві та юності проблеми – зраду, розчарування, розставання з близькою людиною, а також про певні комплекси, що супроводжують період становлення.

Захоплення іграшками

Зазвичай вважається, що зірки театру й кіно, а також шоу-бізнесу надають перевагу коштовним речам – ювелірним прикрасам, картинам, антикваріату або тому, що пов'язано з їхньою професією (музичні інструменти, афіші, костюми, мікрофони). Але є чимало знаменитостей, які прагнуть різноманітності. 

 

Джонні Деппа часто називають головним колекціонером Голлівуду, адже для нього характерні не тільки різноманітність, а й відсутність стереотипів та бажання осягнути неосяжне. Дві великі кімнати займають головні убори. Один капелюх він навіть купив у безхатька, заплативши йому чималу суму. Також його захоплюють опудала та скелети птахів і тварин, рукописи і особисті речі англійського письменника Джека Керуака, лампи, меблі, статуетки. У дитинстві він побоювався клоунів, тому тривалий час збирав їхні фігурки. Але для багатьох буде дивним те, що він захопився збиранням ляльок Барбі. 

 

Треба визнати, що чоловіків досить часто приваблюють такі іграшки. Не варто комплексувати з цього приводу, якщо вам це дійсно цікаво. Відвідайте сайт інтернет-магазину panama.ua, на якому представлено чимало оригінальних пропозицій відомих європейських і американських брендів, 

 

Досить великі серії ляльок є у співака й музиканта Олександра Макаревича, телеведучої Опри Уїнфрі, актриси Демі Мур. Часто причинами такого захоплення називають прагнення прикрасити та урізноманітнити інтер'єр, надати кімнаті певний стиль і колорит. Але для більшості зірок – це скоріше можливість стабілізувати свій емоційний стан. Адже ляльки можуть легко викликати посмішку на вашому обличчі, подарувати чимало приємних, радісних хвилин. 

 

Знаменитості віддають перевагу не тільки лялькам, а й захоплюються іншими іграшками. Акторові Дастіну Хоффману належить кілька тисяч плюшевих ведмедиків, Зберігаються вони в ідеальному порядку – в спеціальних шафах зі скляними дверцятами, щоб кожен експонат можна було добре роздивитися. Денні Де Віто захоплений іграшковими паровозиками. Культовий режисер Квентін Тарантіно зібрав чимало настільних ігор. Але це не сучасні варіанти, а старі зразки, які створені за мотивами популярних серіалів. 

 

Українські зірки також мають свої уподобання в іграшковій сфері. У дитинстві Монатік полюбляв роздивлятися журнали з коміксами, а сьогодні збирає оригінальні іграшки, які зроблені за їхніми мотивами. Артист стверджує, що несподівані та екстравагантні моделі надихають його на нові проєкти. 

 

Експонати з професійної сфери

Звичайно, захоплення знаменитостей не обмежуються тільки ігровими варіантами. Найчастіше їх цікавлять предмети, пов'язані безпосередньо з напрямком творчості чи з зовнішнім виглядом. Віктор Павлик з 17 років збирає гітари. Сьогодні йому належить понад 30 інструментів. Є досить рідкісні екземпляри з автографами відомих гітаристів. Перший інструмент з'явився у співака ще в 1990 році. Його передали друзі з Торонто. Вартість гітари становила 800 доларів, але розрахувався Віктор не грошима, а сигаретами, які в Україні тоді коштували значно дешевше, ніж в Канаді. 

Наталя Бучинська з особливим інтересом ставиться до прикрас в українському стилі та використовує їх, як стильне доповнення до сценічних костюмів. Потап любить носити бейсболки, тому у нього вже понад 500 різних варіантів. 

Ми розповіли про колекції зірок не для того, щоб їхні захоплення стали зразком для наслідування. Але психологи впевнені, що у такому занятті є особлива користь. Воно допомагає впоратися з почуттям невизначеності, відпочити від хаосу навколишнього світу, встановити рівновагу, зняти збудження та хвилювання.