HIT MUSIC ONLY!

04 февраля `21, в 11:22
Назвали пісню, яка піднімає настрій під час пандемії

Назвали пісню, яка піднімає настрій під час пандемії

Відомо, що улюблені пісні підвищують вироблення ендорфінів, так званих "гормонів гарного настрою" і дофаміну, який сприяє отриманню задоволення. У Великобританії провели дослідження на тему самих життєствердних мелодій, які здатні оперативно підняти людям настрій під час пандемії коронавируса.

Найбільша кількість опитаних проголосували за пісню групи Queen "Do not Stop Me Now", яка побачила світ ще у 1979 році. 

Друге місце дісталося знаменитому хіту ABBA "Dancing Queen", а замкнув п'єдестал хіт Bon Jovi "Living on the prayer".


Також до п'ятірки кращих увійшли "Walking on Sunshine" від Katrina and the Waves і "Good Vibrations", заспівана The Beach Boys.

Дев'ять з десяти опитаних заявили, що музика грає дуже важливу роль в їхньому житті. Приблизно 85% людей заявили, що прослуховування улюблених пісень життєво важливо для їх психічного і фізичного здоров'я.

Три чверті учасників опитування OnePoll слухають мотиваційні треки, коли займаються домашніми справами, а 24% - коли готують.

Примітно, що улюблені пісні підвищують вироблення ендорфінів, так званих "гормонів гарного настрою" і дофаміну, який сприяє отриманню задоволення.

Цікаво, що на тлі пандемії в мережі з'явилася пісня "Коронавірусна рапсодія" - композиція на музику Queen, але з оригінальним текстом. 

ukrrain.com