Новини | Зорепад хітів: Макс Барських презентує перший україномовний альбом

Зорепад хітів: Макс Барських презентує перший україномовний альбом

Нова платівка музиканта вийшла на лейблі Warner Music Poland, до якої увійшло 10 треків. 6 з них це абсолютно нові  танцювальні пісні: “Але”, “Все можливо”, “Не плач”, “Нове життя”, “Зорепад”, “Ритми” та 4 супер блокбастери, перекладені рідною мовою, серед яких:  “Тумани”, “Береги”, “Лий, не жалій” та “Подруга-ніч”. 

“Зорепад” став восьмим за рахунком альбомом в дискографії Барських, над яким Макс почав працювати ще в турі «Знайти себе». Заради неї співак призупинив роботу над англомовними треками, оскільки відчув, наскільки великим є запит слухача на українську музику. 

Макс Барських: “Моєю головною метою завжди було і залишається створення якісної сучасної української поп-музики. Але це ще не все. Її мають слухати там, де ще вчора лунали російські пісні”, - коментує прем’єру співак.

Уперше україномовний альбом музиканта лунає на радіостанціях Казахстану, посідає високі позиції чартів Apple Music в Болгарії та завойовує серця на музичних телеканалах Польщі. Наживо нову платівку Барських можна буде почути вже цієї зими на великому сольному концерті співака у столичному Палаці Спорту.