Новини | Вірші перемоги: Наталка Денисенко в день народження влаштувала вечір поезії для допомоги ЗСУ

Вірші перемоги: Наталка Денисенко в день народження влаштувала вечір поезії для допомоги ЗСУ

Українська акторка Наталка Денисенко влаштувала черговий благодійний вечір читання віршів #наталкачиталка. Захід відбувся в особливий день, а саме в свій День народження.

«Дякую всім, хто прийшов на вечір #наталкачиталка - це мій проєкт і моя віддушина, який став для мене сенсом. На цих вечорах люди плачуть, сміються, лікують душу і допомагають ЗСУ. Тож, я неймовірна щаслива і горда, що нам разом вдається робити хоч і невеличкі, але вагомі речі задля перемоги», - зізнається Наталка.

Привітати акторку з днем народження і насолодитись її читанням віршів прийшли і зіркові гості. Серед них учасник другого сезону шоу «Холостячка» Максим Тарапата, співачка і блогер Diana Gloster, акторка Олена Світлицька, а також актор, автор і продюсер фільму «Область героїв» Олексій Комаровський. Крім того, серед запрошених гостей була і юна виконавиця Masha Danilova, яка підготувала для публіки та самої іменинниці музичний подарунок. 

Метою благодійного вечора був збір коштів на потреби ЗСУ. Зокрема, у гостей була можливість не лише задонатити, а і придбати журнал з Наталкою Денисенко та ексклюзивний парфюм, який акторка розробила сама в лімітованій кількості. Всі кошти від продажів направили на допомогу захисників. 

В цілому, завдяки гостям і партнерам, Наталці Денисенко вдалось зібрати понад 200 тисяч гривень. На цю сумму для військових на Бахмутський напрямок закуплять 2 прилади нічного бачення.