Новини | Вікторія Нуланд та Бріджит Брінк зустрілись з українськими дітьми-переселенцями

Вікторія Нуланд та Бріджит Брінк зустрілись з українськими дітьми-переселенцями

Заступниця Державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд та посол США в Україні Бріджит Брінк завітали до «Волонтерської спілки «ПОРУЧ» в межах свого дводенного візиту в Київ. Благодійна організація надає допомогу українцям, які постраждали внаслідок війни, та є партнером Агентства ООН у справах біженців в Києві.

Під час зустрічі Вікторія Нуланд та Бріджит Брінк не лише познайомились особисто з командою волонтерів «ПОРУЧ» і висловили їм свою підтримку, а й навіть долучились до роботи організації. Зокрема, делегація потрапила до волонтерського штабу у просторі ПОРУЧ-SPACE під час безкоштовних занять, які проводять для дітей-переселенців із зони бойових дій та окупації.

ПОРУЧ-SPACE – це проєкт з надання психологічної підтримки, допомоги в соціалізації та адаптації дітям із зони бойових дій та окупації. Команда волонтерів «ПОРУЧ» постійно проводить безкоштовні творчі гуртки для юного покоління. Хореографія, спорт, журналістика, англійська мова і навіть арт-терапія - все, аби допомогти дітям, які постраждали від війни, відновити психологічний стан і знайти друзів у новому місті.

Крім того, Вікторія Нуланд та Бріджит Брінк долучились до творчих занять. Зокрема, разом з дітьми, які вимушено переїхали з Дружківки, Харкова, Херсона та Сєвєродонецька, вони створювали традиційні українські ляльки-мотанки. В цей день на занятті діти виготовляли патріотичні обереги до Дня Збройних сил України, тож вони не лишили іноземних гостей без подарунків і вручили їм на памʼять зроблені власноруч ляльки.

В межах візиту поважні політичні діячі не тільки побачили і познайомились з роботою «Волонтерської спілки «ПОРУЧ», а й по-дружньому поспілкувалися з дітьми і підтримали їх в цей складний час. Такі моменти щастя та посмішок для дітей мають неймовірну цінність під час війни.

Додамо, що «Волонтерську спілку «ПОРУЧ» підтримують Агентство ООН у справах біженців разом з партнерами КримSOS та допомагають у закупівлі меблів та обладнання для занять з дітьми.