Новини | Відтворення епохи 80-их: прем'єра пісні "Збережи" від YAROMIYA

Відтворення епохи 80-их: прем'єра пісні "Збережи" від YAROMIYA

YAROMIYA, українська співачка та авторка пісень, яка нещодавно відсвяткувала два роки успішної сольної кар'єри, презентує нову пісню -  "Збережи". Цей трек — це занурення в епоху 80-их, з її енергією та вібрацією, яка креативно поєднує стиль того періоду і сучасності.

Трек "Збережи" - це історія про кохання, надію та втрату, яка віддзеркалює внутрішній світ виконавиці. Поєднання текстів та емоційної музики створює неперевершену атмосферу, що приваблює слухачів будь-якого віку.

У співпраці з режисером Володимиром Шурубурою та стилістом Марією Шурубурою, YAROMIYA не лише зуміла створити чарівну атмосферу 80-их, але й вдало поєднала її зі сучасними трендами, створивши яскраве та позитивне відео, що переносить нас у часі.


“Під час творення треку "Збережи" та його відео, я відчула потужний потік натхнення. Спільно з нашою креативною командою ми змогли створити особливу атмосферу, яка переносить нас у власний світ фантазії і мрій. Приєднуйтесь до нашої подорожі, де кожен знайде щось своє, що зачепить його серце.” - говорить співачка.

Сингл "Збережи" - це втілення творчого візіонерства, яке здатне вразити та зворушити серця. За два роки сольної кар'єри YAROMIYA здобула досить велику популярність завдяки своїй артистичності, таланту та наполегливій праці. 

“У цій співпраці пріоритетом для мене стало відтворення аутентичної атмосфери епохи 80-их та створення асоціативного відеоряду, що зверне глядача до його особистих спогадів. Моя команда та я працюємо ефективно, використовуючи прості ідеї та обмежений бюджет, щоб зосередитися на емоційній зв'язаності з аудиторією, викликуючи у них справжні емоції.” - коментує режисер кліпу.

Послухати пісню "Збережи" та переглянути відео можна на всіх музичних платформах та на офіційному YouTube-каналі YAROMIYA.